Mistr nedopustil žádné komplikace! Kreysa zapsal čtyři body

Vítězství Tatranu nad SKV | foto: Tatran Střešovice

Livesport Superliga hrála zápas také ve středu. V rámci večerního souboje se v Praze utkaly Střešovice a SKV.

ESA logistika Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:4 (2:2, 3:1, 4:1)

První perioda pražského souboje byla velmi vyrovnaná a i když Tatran začal skvěle, SKV jej ve skóre brzy dohnalo. Dvě branky Matěje Havlase totiž poslaly Střešovice do vedení 2:0 již v 10. minutě, hosté ale zásluhou Zbyňka Stuchlíka a Milana Bíny vyrovnali v čase 19:33 a začínalo se tak nanovo. Vyrovnaný stav trval ještě pět minut po startu prostředního dějství, pak ale Tatran odskočil třemi góly v řadě do náskoku 5:2. Hostující celek se ještě snažil prohru zvrátit, mistr superligy minulého ročníku ale nepřipustil žádné drama a zápas dovedl k poklidnému vítězství 9:4. Čtyřmi kanadskými body k tomu přispěl Jonáš Kreysa (2+2).

Branky: 8. Havlas, 10. Havlas, 26. Šebek, 27. Tlapák, 34. Meliš, 45. Kreysa, 52. Havlas, 59. Kreysa, 60. Bureš - 14. Stuchlík, 20. Bína, 37. Bína, 51. Pužman. Rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Diváci: 137. Zásahy brankářů: Lev Kliment 14 - Mikuláš Futschik 21. MATCH CENTER