Ronald GAŠPARÍK
    (Grlický)

Vítkovice jasně vyhrály. Chodov a Sparta zvládly přestřelku

Matěj Netrefa (Chodov) a Ondřej Stuchlík (Královské Vinohrady) v souboji | foto: FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Sedmé kolo Livesport Superligy nabídlo v sobotu tři zápasy. V prvním utkání Vítkovice jasně přehrály Black Angels, zatímco v Chodově uspěli v duelu plném zvratů domácí na úkor Královských Vinohradů. Večerní střetnutí poté patřilo Spartě, která díky skvělé druhé třetině předčila Otrokovice.

S přechodem na nový web došlo k úpravě karty zápasů. Stačí kliknout na jeden odkaz a naleznete vše na jednom místě - video, online přenos a vylepšené podrobné statistiky aktualizované v reálném čase! Vyzkoušejte výrazně vylepšený MATCH CENTER i vy!

1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS 14:3 (5:0, 2:2, 7:1)

Vstup do zápasu vyšel výrazně lépe Vítkovicím. Ty se totiž v první třetině prosadily hned pětkrát a udělaly razantní krok pro zisk tří bodů. Black Angels se sice ve druhé části rovněž zapsali do střeleckých listin, domácí si ale zkušeně podrželi svůj náskok a po dalším gólovém tornádu v závěrečné periodě zvítězili 14:3. Hned pět gólů zaznamenal v utkání Martin Gattnar.

Branky: 6. Matejčík, 7. Gattnar, 8. Fukala, 13. Zubek, 19. Gattnar, 22. Gattnar, 30. Gattnar, 45. Pažák, 47. Besta, 47. Gattnar, 48. Palčinský, 50. Fukala, 53. Gattnar, 56. Palčinský - 23. Fryš, 31. Fryš, 42. Burian. Rozhodčí: Sýkora - Tkáč. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváků: 167. Zásahy brankářů: Jasiok 9 - Körber 12. | MATCH CENTER

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5 (2:2, 1:1, 3:2)

Chodov sice zareagoval na gól hostů z první minuty a otočil skóre, jenže Vinohrady ještě před první sirénou srovnaly a do prostředního dějství se šlo za nerozhodného stavu. Sokol si následně vzal zpět jednobrankové vedení, domácí ale na přelomu druhé a třetí třetiny zvládli další obrat. Hosté zvládli ještě jednou korigovat stav, poté ovšem Chodovští skórovali hned dvakrát, na což Vinohrady reagovaly už jen snižující trefou v poslední minutě.

Branky: 6. Komárek, 8. Vávra, 36. Bauer, 46. Votava, 52. Vávra, 59. Vávra - 1. Gärtner, 18. Plíhal, 24. Melíšek, 50. Máca, 60. Plíhal. Rozhodčí: K. Sojka - T. Sojka. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváků: 191. Zásahy brankářů: Lupoměch 11 - Křepelka 18. | MATCH CENTER

ACEMA Sparta Praha - PSG PANTHERS OTROKOVICE 8:5 (2:3, 4:0, 2:2)

Vyrovnaný souboj se hrál také na Spartě, která v úvodu dvakrát odpověděla na dvě branky Otrokovic. Ty ale těsně před první přestávkou vstřelily třetí gól a na začátku druhé třetiny držely nejmenší možné vedení, jež však Pražané znovu hodně rychle stáhli a dalšími třemi zásahy si naopak sami vystříleli náskok tří branek. Ten už poté ve třetí části dotahovali Panteři marně a domů se tak vrací bez bodů. Hattrickem se v utkání prezentoval domácí Krbec.

Branky: 6. Kozák, 12. Curney, 23. Curney, 34. Krbec, 36. Krbec, 36. Košir, 46. Košir, 60. Krbec - 4. Grlický, 10. Vykopal, 20. Halama, 42. Grlický, 60. Gašparík. Rozhodčí: Furmánek - Šolc. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváků: 452. Zásahy brankářů: Hejna 17 - Kohút 10. | MATCH CENTER

Český florbal spustil registrace na TVCom. Stačí udělat pár snadných kroků a můžete si i nadále zdarma vychutnávat živé přenosy z elitních florbalových soutěží.Více info čtěte ZDE.