• 58 57:52
    3:7
    (Kadlec)

1. FBK Rožnov p/R - TROOPERS Orel Telnice 3:7
branky: 18. Pavel Barabáš, 31. Josef Viktořík, 35. Stanislav Barabáš - 9. Vít Mlejnek, 13. Rudolf Večeřa, 21. Daniel Budík, 25. Roman Houbal, 32. Jan Daler, 36. Tomáš Suchomel, 58. Daniel Budík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Holčík 18 - Rudolf Turiak 14; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:1
60:00 Stely po třetí třetině: Telnice 9, Rožnov 6. Celkové střely utkání: Telnice 24, Rožnov 17.
60:00 Komentář Pavla Barabáše, kapitána domácích: 'Soupeř prokázal své zkušenosti, díky kterým zaslouženě vyhrál. Nás dlouhou dobu držel ve hře skvěle chytající brankář. Rozhodujícím faktorem stejně jako v minulém utkání byly proměněné přesilové hry soupeře. Děkuji soupeřům za férovou hru a divákům za podporu.'
60:00 Komentář vedoucího hostů Petra Jeskiho: 'Relativně vyrovnané utkání, které se nám podařilo zvládnout a oplatit domácím prohru z prvního setkání. Jsem velmi rád, že jsme vydrželi celé utkání na tři kompletní pětky, a že jsme dali víc gólů než soupeř. Děkujeme soupeři.'
57:52 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 3:7
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #28 Petr Kadlec (3:7)
57:43 P. Barabáš skvěle zastoupil golmana a chytil podle pravidel nebezpečnou střelu Telnice.
56:08 Turiak vytáhl fantastický zákrok díky rychlému přesunu a vychytal tak Hegarovu nebezpečnou střelu.
55:40 Rožnov drží hosty pod velkým tlakem 6 na 4.
55:10 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
55:10 Vyloučen hráč #12 Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za sekání
54:15 Odložená výhoda pro Rožnov, Holčík vybíhá z brány.
53:02 Kittelova jedovatá střela bekhendem.
49:26 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:15 Holčík si skvěle vyjel proti samostatnému úniku hostů a dokázal tak výborně zakročit.
48:37 Kubalova střela těsně přeletěla branku domácích.
47:38 Hosté drží Rožnov pod tlakem.
45:53 Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:11 Holčík dobrým zákrokem vychytal tvrdou střelu Telnice z velké vzdálenosti.
42:18 Rožnov napadá velmi aktivně Telnickou rozehrávku.
40:01 Zahajovací buli třetí třetiny do třetice vyhrává tým Telnice.
40:00 Ve druhé třetině byl opět střelecky aktivnější tým Telnice, tentokrát poměrem 7:4.
38:11 Vyloučen hráč #41 Daniel Hruška družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost
35:26 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 3:6
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #32 Tomáš Suchomel, asistoval #52 Jan Daler (3:6)
35:26 Daler dokázal přesně přihrát na fantastickou střelu Suchomela, která skončila v horním růžku Holčíkovy brány.
34:40 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #85 Stanislav Barabáš, asistoval #96 Josef Viktořík (3:5)
34:40 Viktořík svoji prudkou přihrávkou rychle přenesl hru na druhou stranu - na připraveného S. Barabáše, který dokázal přesně vystřelit do odkryté brány.
33:49 Červený vyzkoušel nečekanou střelou pozornost Turiaka, ten si s ní však dokázal poradit.
31:18 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 2:5
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #52 Jan Daler, asistoval #20 Petr Jeski (2:5)
31:18 Daler zůstal osamělý před domácí bránou a situaci dokázal využít.
30:45 Vyloučen hráč #96 Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
30:23 Vyostřené spory před brankou domácích skončili drobnou pošťuchovanou, kterou však rozhodčí dokázali pohotově uklidnit.
30:04 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #7 Vladislav Chmelař (2:4)
30:04 Chmelař připravil dobrou pozici pro Viktoříka, který dokázal pohotově zakončit.
28:36 Domácí se snaží hrát co nejvíce na své útočné polovině.
26:55 Holčík si fantasticky poradil se střelou hostů.
26:20 Rožnov pozvolna rozehrává.
24:18 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 1:4
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #12 Roman Houbal, asistoval #15 Jakub Gregor (1:4)
24:18 Houbal dostal hodně prostoru před Rožnovskou bránou a situace dokázal využít.
20:34 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 1:3
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #32 Tomáš Suchomel (1:3)
20:34 Budík dostal přesnou Suchomelovu přihrávku před Rožnovskou branku a dokázal nekompromisně zakončit dříve, než s tím mohl Holčík cokoliv udělat.
20:21 Rožnov vytahuje od začátku své napadání velmi vysoko.
20:01 Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrává opět tým Telnice.
20:00 V první třetině byla těsně střelecky aktivnější Telnice poměrem 8:7.
17:16 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #96 Josef Viktořík (1:2)
17:16 Viktoříkovu prudkou střelu dokázal Turiak pouze vyrazit a s tím už si poradil číhající P. Barabáš.
13:35 Domácí se snaží něco udělat s dosavadním vývojem utkání, ale jejich střely netrefují bránu Telnice.
12:55 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 0:2
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #52 Jan Daler (0:2)
12:55 Hosté se přihrávkou Dalera dostali až před Rožnovskou bránu a se střelou Večeři z bezprostřední vzdálenosti nemohl Holčík nic dělat.
11:24 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:05 Hegarova stečovaná střela netrefila branku hostů.
09:35 Holčík vychytal nebezpečnou střelu konečky prstů.
08:01 GÓL TROOPERS Orel Telnice! 0:1
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil #44 Vít Mlejnek, asistoval #24 Petr Ondráček (0:1)
08:01 Mlejnkovo nahození před bránu domácích skončilo po několika odrazech v síti.
06:49 Hruškova záludná střela z dobrého úhlu netrefila Rožnovskou bránu.
04:15 Střídají se nebezpečné a rychlé akce na obou stranách.
03:10 Nebezpečný pokus na Rožnovskou bránu zlikvidoval s chladnou hlavou Holčík.
02:15 Na druhé straně naopak zkusil své štěstí Kubala, ale Holčík byl také pozorný.
01:20 Žniva otestoval Turiaka v bráně Telnice, ale ten byl pozorný.
00:40 Rožnov hraje na útočné aktivně na útočné polovině.
00:01 Úvodní buli vyhrávají hosté.