• 57 56:04
    2
    Karolína KOHOUTKOVÁ

EAV SK Jihlava - FAT PIPE Aligators Šitbořice 3:8
branky: 20. Simona Kittlerová, 23. Kateřina Bednářová, 33. Dominika Dvořáková - 10. Tereza Lengálová, 19. Tereza Lengálová, 24. Anna Balus, 26. Petra Drápalová, 27. Pavla Buráňová, 37. Klára Jahodová, 53. Iva Váňová, 54. Veronika Muselíková; rozhodčí: Jiří Kučera - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Danny Václavků 31 - Barbora Sadílková 16; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Vencovský Pavel (Vedoucí): Po nadějném začátku nás začal soupeř postupně přehrávat kombinační hrou na kterou jsme nedokázali reagovat. Soupeři děkujem za zápas a přejeme příjemný návrat domů.
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Holky měly z úkol důkladně bránit a do útoku jsme věděli že to bude klidnější, protože soupeř nás nechal kombinovat. Tento úkol plnily do posledního puntíku, za což mají ode mě velké díky. Měli jsme trochu volnější začátek, ale od druhé třetiny byla hra v naší režii.  nDěkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech!
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
58:50 Ondráčková si obkličkovala Svobodovou, ale nepodařila se jí moc mířit střela.
57:10 Syrovátková měla hezkou střelu, tu jí však chytila Sadílková.
56:28 Uvidíme zda se Jihlavě podaří využít přesilovky.
56:04 Vyloučen hráč #66 Karolína Kohoutková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
55:45 Dolejší pomohla Václavkové na brankovišti.
55:08 Dolejší se projela po palubovce.
54:17 Jašková nahrála Dvořákové které střela jen tak tak doputovala na brankoviště.
53:39 Timeout EAV SK Jihlava
53:39 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:8
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #15 Veronika Muselíková, asistoval #25 Veronika Martincová (3:8)
52:16 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:7
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #8 Iva Váňová, asistoval #3 Klára Jahodová (3:7)
52:16 Váňová vystřelila luxusní střelu přesně o tyčnku do brány Václavkové.
51:36 Svobodová si poradila s míčkem v předbrankovém prostoru.
50:55 DJ se nám vykašlal pouštět hudbu :((
49:36 Ze střídačky domácích se ozývá NAPADEJ, NAPADEJ.
48:52 Obdivuhodný zákrok předvedla Václavková proti střele Mátlové.
47:37 Hanusová opět střílí až do Šitbořic.
46:55 Václavková tentokrát vyráží střelu Muselíkové.
46:24 Pokus o střelu Králové opět chytá Václavková.
45:30 Dolíhal umírá smíchy na své střídačce s Linhartem xdd.
44:32 Muselíková zkusila střelu přes 4 hráčky které ji ihned zblokovali.
43:49 Syrovátková se pořádně opřela ramenem do Hanusové.
42:33 Kittlerová vypíchla balonek Kohoutkové, ihned zamířila na bránu, ale poté jí ještě v cestě stála Muselíková.
41:43 Nebezpečná šermovaná před bránou Václavkové.
40:54 Jašková zkusila střelu, trefila se jen do vnější tyčky.
40:01 Bule pro Aligátorky.
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:32 Lengálová přestřeluje bránu.
38:25 Sadílková chytá pokus Bednářové.
37:03 Syslová posílá agresivní nahrávku na Jaškovou.
36:30 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #3 Klára Jahodová, asistoval #9 Monika Jahodová (3:6)
34:10 Hanusová přestřeluje bránu.
32:44 Právě byla šermovaná před bránou Václavkové.
32:02 GÓL EAV SK Jihlava! 3:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #64 Klára Šulová (3:5)
30:36 Drápalová dostala střelu na střed, ale na její střelu byla připravená Václavková.
29:23 Růžičková trefila Dvořákovou v letu xdd.
27:27 Jahodová Klára rozbíhá útok, který skončil na hokejce Růžičkové.
26:26 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #6 Pavla Buráňová, asistoval #8 Iva Váňová (2:5)
25:36 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (2:4)
25:18 Soukupová měla souboj s Váňovou, v něm byla však rychlejší Soukupová.
23:27 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Balus, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:3)
22:50 Vilišová se s balonkem dostala až do rohu z kterého nahrála Dvořákové, ale ta střelu neproměnila.
22:13 GÓL EAV SK Jihlava! 2:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #14 Kristýna Běhounková (2:2)
22:10 Jahodová si prohodila kličku přes Kittlerovou jako by byla kužel a pokračovala dokud se nedostala k Bednářové.
20:36 Ondráčková měla nebezpečný útok na bránu Jihlavy.
20:01 Bule pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:15
19:28 GÓL EAV SK Jihlava! 1:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #18 Simona Kittlerová bez asistence (1:2)
19:28 Anoo Kittlerová proměňuje.
19:00 Minuta do konce, uvidíme zda-li se jihlavě podaří vstřelit branka.
18:31 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #28 Anna Balus (0:2)
16:50 Kittlerová měla velikou šanci v oslabení, střela se jí bohužel napodaříla zvednout.
16:08 Vyloučen hráč #8 Jitka Vilišová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
15:45 Drápalová zkusila střelu z bezprostřední blízkosti, tu však neproměnila.
14:42 Jihlava rozehrává z rohu.
13:44 Kittlerová v souboji s Muselíkovou prohrála.
13:16 Buraňová přijala špatně nahrávku, balonku se ujímá Jihlava.
12:16 Syslová zkusila střeu, ale Sadílková ji vykopává.
11:24 Sadílková chytá střelu Bednářové
10:56 Jahodová M. posílá balonek za mantinel.
09:46 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #2 Petra Ondráčková (0:1)
08:38 Muselíková zkouší střelu, Václavková chytá.
07:07 Hezký zákrok Václavkové.
06:45 Bednářová zkouší střelu backhendem.
05:55 Syrovátkové ujela nahrávka od Svobodové, balonku se ujímají Aligátorky.
04:04 Od hokejky Růžičkové se odrazil balonek za mantinel.
03:55 Svovodová střílí, střelu jí zblokovala Kohoutková.
02:49 Kittlerová si hodila gajdy mezi nohami Buráňové.
01:01 Aligátorky zkusili střelu, ale zblokovala ji Vytisková.
00:35 Jašková na středu vybojovala balonek na obranné polovině a míří do útoku.
00:01 Úvodní bule pro Aligátorky.
00:00 Dámy a pánové vítám vás u 12. kola 1. ligy žen. Dnes se nám představí týmy  EAV SK Jihlava a FAT PIPE Aligators Šitbořice.