5:4
    Jiří LEVÝ
    (Kozelka)

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Plzeň B 5:4
branky: 20. Jiří Levý, 40. Petr Pařízek, 43. Ondřej Váně, 44. David Kozelka, 45. Jiří Levý - 11. Tomáš Miletínský, 26. Ondřej Gutwirth, 32. Matěj Lorenz, 39. Ondřej Gutwirth; rozhodčí: Filip Moravec - Václav Lauda; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Svoboda 9 - Tomáš Vrba 24; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2
45:00 Střely ve 3. části: 11:7
44:13 GÓL FBC ROKYCANY! 5:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #39 David Kozelka (5:4)
43:20 Rokycany hrají bez brankáře i za srovnaného stavu.
43:07 GÓL FBC ROKYCANY! 4:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (4:4)
43:07 A máme srovnáno! Rokycany druhým golem v krátkém časovém úseku srovnávají skóre zápasu na 4:4.
42:26 GÓL FBC ROKYCANY! 3:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #39 David Kozelka (3:4)
42:26 Rokycany rychle využily početní výhodu a přibližují se na rozdíl jediné branky.
42:20 Vyloučen hráč #53 Tomáš Miletínský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
41:40 Golman Vrba převádí další důležitý zákrok.
41:20 Rokycany chtějí ještě vyrovnat a zkoušejí hru bez brankáře.
39:11 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Petr Pařízek, asistoval #17 Ondřej Váně (2:4)
39:11 Rokycany ovšem rychle odpovídají a snižují opět na rozdíl 2 branek.
38:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #51 Ondřej Gutwirth bez asistence (1:4)
38:21 Ze zlepšeného výkonu vytěžila Slavia gól a zvyšuje svůj náskok.
37:34 Slavia předvádí zlepšený výkon, více drží balonek a kontroluje hru.
35:17 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou. Rokycanům se nedaří usadit v útočném pásmu a dostat se do tlaku.
32:37 Kozelka opět ohrozil po individuální akci bránu soupeře, ale golman Vrba září.
31:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #66 Matěj Lorenz, asistoval #28 Jaromír Fait (1:3)
31:09 Slavia se dokázala dostat z tlaku a z první šance ve třetině hned trestá.
30:34 Rokycany jsou opět na míčku na své útočné polovině a Kozelka od půlky opět zkouší štěstí.
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
28:55 Rokycany jsou lepším a aktivnějším týmem, ale skóre je stále, i před koncem druhé třetiny, ve prospěch Slavie.
28:00 Nadějnou střelu Kozelky bohužel zblokoval jeho vlastní spoluhráč.
25:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:2
25:49 Slavia se opět ujímá vedení. Střela z dálky proletěla změtí těl před golmanem Rokycan, který neměl šanci zasáhnout.
24:05 Slavia přeádí obětavý výkon a úspěšně blokuje velké množství rokycanských střel. Výkon je navíc podpořen kvalitními zákroky golmana Vrby.
22:39 Rokycany předvádí vysoký presink, ze kterého se ale Slavia zvládla dostat až ke střele na bránu.
19:02 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #17 Ondřej Váně (1:1)
19:02 Z dlouhého tlaku se Rokycanům konečně podařilo srovnat skóre zápasu. stav utkání je tudíž 1:1.
18:19 Kozelka nebezpečně vystřelil, golman Slavie míček vyrazil nad sebe, u dorážky stál volný hráč Rokycan, který ovšem míček dostal do branky nohou a gól tedy nepltí.
16:30 Všichni fanoušci florbalu na Area D byli svědky další neproměněné šance Rokycan, kdy Váně backhandem netrefil bránu ze 3 metrů.
15:00 Střely v 1. části: 9:2
14:59 Končí nám první třetina, ve které měly více ze hry Rokycany. Jednička ovšem svítí na straně Slavie, která je tedy po první části spokojenější.
10:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #53 Tomáš Miletínský, asistoval #17 Tomáš Topinka (0:1)
10:20 Z ničeho nic se Slavia dostává do vedení. Neproměněné šance budou Rokycany nyní mrzet.
08:40 Kozelka krásně uvolnil spoluhráče, jehož střelo ovšem zastavil golman Slavie. Následoval dorážka, která zanechala pouze razítko na brance Slavie.
08:19 Početní výhoda Rokycan je u konce a gól nepřinesla.
06:20 Vyloučen hráč #77 Adam Löwy družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
06:20 Rokycanští dostávají možnost přesilovky. Nechme se překvapit, jakou kombinaci si na tréninkových jednotkách připravili.
05:20 Ke střele se právě dostal slávistický Cipra. Šikovně vybojoval balonek na obranné polovině Rokycan a střelou z výtoče ohrozil branku soupeře.
02:54 Nyní jsme byli svědky krásného gesta fair-play, kdy se obránce Slavie přihlásil k teči a u míčku je tedy opět tým Rokycan.
02:10 Nyní mají více ze hry hráči Rokycan, kteří úspěšně kombinují v útočném pásmu.
01:01 Hra je zatím vyrovnaná, s menšími šancemi na obou stranách.
00:00 Zdravíme všechny příznivce florbalu, kteří sledují toto utkání u obrazovek svých telefonů či počítačů.