45
  • 45 44:22
    Rokycany

Florbal Jindřichův Hradec - FBC ROKYCANY 3:7
branky: 2. Kateřina Kupková, 18. Ester Reisnerová, 30. Kateřina Kupková - 6. Denisa Razímová, 9. Kamila Kožuchová, 15. Kateřina Studeníková, 23. Kamila Kožuchová, 25. Dominika Holá, 25. Diana Pittnerová, 36. Denisa Razímová; rozhodčí: David Richter - Martin Svoboda; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Barbora Smolíková 13 - Tereza Brejchová 15; po třetinách: 1:3, 2:3, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
44:37 Výborný zákrok domácí golmanky.
44:22 Timeout FBC ROKYCANY
43:50 Samostatný únik Jindřichova Hradce, bohužel nekončí gólem.
42:40 Často vidíme odpalované balóny.
40:04 Rokycany přestřelují branku.
38:32 Jindřichův Hradec jde do protiútoku z nepodařené standardky Rokycan.
35:13 GÓL FBC ROKYCANY! 3:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #94 Denisa Razímová, asistoval #43 Diana Pittnerová (3:7)
31:10 Rokycany zkouší kombinovat, ale bez gólu.
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
29:12 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #15 Kateřina Kupková bez asistence (3:6)
24:21 Rokycany chytly slinu a dominují v zápase.
24:20 GÓL FBC ROKYCANY! 2:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #43 Diana Pittnerová, asistoval #4 Kateřina Studeníková (2:6)
24:12 GÓL FBC ROKYCANY! 2:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #2 Dominika Holá bez asistence (2:5)
22:05 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Kamila Kožuchová, asistoval #2 Dominika Holá (2:4)
22:05 Rokycany využívají přesilovku a zvyšují skóre na 4:2!
21:14 Vyloučen hráč #6 Lenka Čechová družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:55 Rychlá kombinace a Jindřichův Hradec snižuje na 2:3!!
17:54 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #5 Ester Reisnerová, asistoval #4 Lucie Nováková (2:3)
17:30 Na dnešní utkání dorazil hráč Orlu Rtyně Miroslav Kuře z Křinic!!!
16:30 Stále vidíme bojovné utkání, které se přelévá z prava do leva a z leva do prava.
15:00 Střely v 1. části: 3:8
14:28 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Kateřina Studeníková, asistoval #17 Pavlína Škardová (1:3)
14:28 Rokycany na konci třetiny zvyšují skóre na 3:1!
12:24 Rokycany se snaží vstřelit branku ale Jindřichův Hradec vše úspěšně odráží.
08:16 GÓL FBC ROKYCANY! 1:2
08:16 Po vybojovaném balónu ve velkém brankovišti se Rokycany ujímají vedení.
07:13 Vidíme vyrovnaný zápas. Hra se přelevá ze strany na stranu skoro jako na tenise.
05:21 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #94 Denisa Razímová, asistoval #6 Jana Vostrá (1:1)
01:30 Po rychlé kombinace se Jindřichův Hradec ujímá vedení.
01:23 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #15 Kateřina Kupková, asistoval #3 Michaela Blovská (1:0)