• 20 19:25
    4:4
    (Malík)

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - Florbal Tachov 4:4
branky: 3. Kryštof Jaroslav Nöbauer, 3. Oliver Říha, 12. Jáchym Kos, 12. David Tkáč - 1. René Voleský, 10. Otto Krofta, 15. Daniel Kasl, 20. René Voleský; rozhodčí: Zdeněk Turek - Matyáš Moller; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Sebastian Kahoun ? - Josef Rous ?; po třetinách: 4:2, 0:2
26:00 Střely ve 2. části: 6:4
26:00 Ukončení 2. části
19:25 GÓL Florbal Tachov! 4:4
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský, asistoval #48 Matyáš Malík (4:4)
14:40 GÓL Florbal Tachov! 4:3
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #47 Daniel Kasl, asistoval #37 René Voleský (4:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 10:6
13:00 Ukončení 1. části
11:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #88 Jaroslav Moravec (4:2)
11:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #28 Jáchym Kos, asistoval #2 David Praveček (3:2)
09:17 GÓL Florbal Tachov! 2:2
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta, asistoval #47 Daniel Kasl (2:2)
04:29 Vyloučen hráč #50 Jakub Šimon Bobčík družstva Florbal Tachov na 2 minuty za špatné střídání
02:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #99 Oliver Říha bez asistence (2:1)
02:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary WHITE! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #47 Kryštof Jaroslav Nöbauer, asistoval #40 David Rohm (1:1)
00:55 GÓL Florbal Tachov! 0:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský bez asistence (0:1)