• 45 44:38
    2
    nedovolená vzdálenost

Tatran Střešovice B - Wizards DDM SO Praha 10 B 4:5
branky: 3. Vojtěch Matyáš, 12. Jáchym Kareis, 19. Oskar Blaha, 32. Lukáš Měřička - 9. Matěj Bednář, 27. Jakub Sedliský, 35. Matěj Dvořák, 41. Matěj Bednář, 44. Marek Sedliský; rozhodčí: Ondřej Slabý - Tomáš Nechutný; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Aleš Jungmann ? - Adam Bednář ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:3
44:38 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:35 Timeout Tatran Střešovice B
43:55 Tatran v šesti
43:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:5)
43:00 Dvě minuty do konce
41:50 Za Jüngmannem to opět zvoní
40:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:4)
40:22 Útok Tatranu skončil úspěšným breakem Wizardů
38:47 Domácí zpátky v pěti
37:56 Půlka přesilovky za námi, Wizardi tlačí
37:26 Přesilovka Wizardů zatím skončila dvakrát na gólmanovi a jednou na fantastickým bloku Brávka, dobrá práce
36:47 Vyloučen hráč #34 Lukáš Měřička družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
34:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #38 Matěj Dvořák bez asistence (4:3)
34:03 Dvořák snižuje stejně povedenou střelou
31:38 GÓL Tatran Střešovice B! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #34 Lukáš Měřička, asistoval #61 Vojtěch Matyáš (4:2)
31:38 Měřička vypálil bombu pod víko
30:27 I Bednář si zachytal helmou
28:45 Jüngman zakročil helmou
26:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #28 David Bouda (3:2)
26:22 Těsně před koncem přesilovky se hosté prosazují, po odraženém balónu do rohu rychle posonuli za bránou, pak před bránu, pak do brány
24:40 Již třetí tyčka zvoní za Jüngmannem
24:26 Vyloučen hráč #21 Kryštof Jinek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
23:45 Máme tu další odložené vyloučení, Wizardi v šesti se pokoušejí o zámek
23:10 Wizards se povedenou postupnou rozehrávkou dostávají do zakončení, brankář odolává
22:31 Půlka zápasu za námi a hra se začíná přiostřovat
22:03 Hloubkové ošetřování kelenem v rohu hřiště
21:30 Wizardi v oslabení vystrkují breakem růžky
21:23 Konečně zakončení, mířilo spíš na házenkářskou branku v rohu
20:50 Měřička na vrcholu přesilovky rozhýbává hosty na obě strany
20:14 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za zdržování hry
19:20 Jeden pokus zblokovaný, druhý mimo hřiště, ® Wizards
18:19 GÓL Tatran Střešovice B! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #74 Oskar Blaha, asistoval #23 Jan Friedel (3:1)
18:18 Blaha jednoruč prakticky zpoza brány dotlačil volnej míč do blanky
17:48 Po návratu Jinka si málem vykoledoval Kovařík. S koledou nicméně neuspěl
16:50 Po nenápadné střele z přesilovky zvoní břevno
14:57 Standardka pro Wizardy v šesti bez gólmana končí v lidské zdi
13:35 Friedel opět prověřuje soupeřova brankáře
11:50 GÓL Tatran Střešovice B! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #74 Oskar Blaha (2:1)
11:49 Jinek udržel balón na půlce proti dvěma Wizardům, posunul na Blahu a ten vybídl pasem Kareise na gól do prázdný
11:20 Za Jüngmannem zvoní tyč
09:29 Standardka z nebezpečné pozice pro hosty nic nepřinesla
09:08 Kovařík z otočky zatočil míček mimo
08:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #54 Lukáš Recht (1:1)
08:15 Hosté srovnávají po proklouznuvší nahrávce na střed zpoza brány
07:10 Povedenou střelu Blahy ze standardky kryje gólman
07:05 Titulovaný Jinek šňeruje s míčkem tam a zpět
06:40 Po zámku od Tatranu se ke slovu dostali hosté, zblokovaná střela končí v rohu
05:35 Gabesam co si nadrobil, to si taky uhasil
04:15 Opatrná rozehrávka na obou stranách
02:41 GÓL Tatran Střešovice B! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #61 Vojtěch Matyáš, asistoval #74 Oskar Blaha (1:0)
02:40 Přesilovku nemilosrdně využívá Matyáš střelou z mezikruží
02:12 Vyloučen hráč #27 Vít Voltr družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za špatné střídání
00:40 Úvodní buly i střela pro hosty