Celostátní soutěže znají los. Extraligovou premiéru v Dobrušce obstará Olomouc
V průběhu neděle proběhl los celostátních soutěží mužů, žen a mládeže. Níže naleznete kompletní seznam a odkazy na rozpisy jednotlivých soutěží.
V průběhu neděle proběhl los celostátních soutěží mužů, žen a mládeže. Níže naleznete kompletní seznam a odkazy na rozpisy jednotlivých soutěží.
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ACEMA Sparta Praha SPA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | FA Č. Budějovice CEB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | FAT PIPE Tigers Start98 S98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FBC Česká Lípa CLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | MITEL Florbalová akademie MB FMB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Panthers Praha PAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Prague Tigers Nehvizdy TIG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn MLN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | SK Meťák České Budějovice MET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Sokol Královské Vinohrady SKV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | TJ Sokol Nové Strašecí NST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ACEMA Sparta Praha SPA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | FA Č. Budějovice CEB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | FAT PIPE Tigers Start98 S98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FBC Česká Lípa CLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | MITEL Florbalová akademie MB FMB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Panthers Praha PAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Prague Tigers Nehvizdy TIG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn MLN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | SK Meťák České Budějovice MET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Sokol Královské Vinohrady SKV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | TJ Sokol Nové Strašecí NST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ACEMA Sparta Praha SPA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | FA Č. Budějovice CEB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | FAT PIPE Tigers Start98 S98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FBC Česká Lípa CLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | MITEL Florbalová akademie MB FMB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Panthers Praha PAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Prague Tigers Nehvizdy TIG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn MLN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | SK Meťák České Budějovice MET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Sokol Královské Vinohrady SKV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | TJ Sokol Nové Strašecí NST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ACEMA Sparta Praha SPA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | FA Č. Budějovice CEB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | FAT PIPE Tigers Start98 S98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FBC Česká Lípa CLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | MITEL Florbalová akademie MB FMB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Panthers Praha PAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Prague Tigers Nehvizdy TIG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn MLN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | SK Meťák České Budějovice MET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Sokol Královské Vinohrady SKV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | TJ Sokol Nové Strašecí NST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Adresa a kontakt
|
||||
IČO: | 61387991 | |||
Mobil: | +420 737 203 860 | |||
E-mail: | info@ceskyflorbal.cz | |||
URL: | www.ceskyflorbal.cz |
Mohlo by vás zajímat
Informace a zdroje
Elitní florbal