4:2
    Jan MICHÁLEK
    (Švehlák)

Hlavní město Praha - Pardubický kraj 4:3
branky: 14. Matěj Pokorný, 16. David Nováček, 16. Adam Kuchař, 18. Jan Michálek - 7. Matěj Šmétka, 8. Matěj Šmétka, 27. Matěj Šmétka; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 612; zásahy brankářů: Šimon Švehlík 21 - Ondřej Němec 15; po třetinách: 0:2, 4:0, 0:1
30:00 Střely ve 3. části: 4:12
30:00 Ukončení 3. části
30:00 Zápas byl drama až do konce, Praha však o jeden gól vyhrává a z letošních olympijských her si odnáší zlato
28:53 Pardubice hrají v plném počtu
26:53 Vyloučen hráč #24 Jakub Forman družstva Pardubický kraj na 2 minuty za sekání
26:27 GÓL Pardubický kraj! 4:3
Branku družstva Pardubický kraj vstřelil #13 Matěj Šmétka, asistoval #22 Tadeáš Glänzner (4:3)
26:27 Pardubice opět po dvou rychlých nahrávkách snižuje na 4:3
26:21 Atmosféra v hale je skvělá, oba kotle se snaží podporovat svoje týmy
25:12 Maršálek běžící sám na bránu přestřelil
24:27 Švehlík chytil tutovku Pardubic, snad ani neví jak
21:22 Další Pardubická rozehrávka před bránou, míček končí v rohu
20:13 Pardubice mají rozehrávku přímo před Pražským gólmanem, Šmétkovi však míček při střele sjel
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 10:4
20:00 Ukončení 2. části
20:00 Praha tuto třetinu totálně rozválcovala Pardubice, uvidíme, co s tímto nepříznivým skórem Pardubice udělají
19:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
17:31 GÓL Hlavní město Praha! 4:2
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil #33 Jan Michálek, asistoval #36 Maxmilian Švehlák (4:2)
17:31 Michálek se vymotal z obklíčení dvou hráčů a trefuje šibenici tak, že míček v bráně nezůstal. Rozhodčí však gól viděl a Praha tak zvyšuje na 4:2
17:05 Pardubice přidali do plynu, snaží se dorovnat co to jde, ale zatím se jim to nedaří
15:21 GÓL Hlavní město Praha! 3:2
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil #30 Adam Kuchař bez asistence (3:2)
15:21 Praha dala tři rychlé góly a rázem vede 3:2
15:11 GÓL Hlavní město Praha! 2:2
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil #24 David Nováček, asistoval #36 Maxmilian Švehlák (2:2)
13:38 GÓL Hlavní město Praha! 1:2
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil #26 Matěj Pokorný, asistoval #30 Adam Kuchař (1:2)
13:38 Po crossovce Kuchaře zakončuje z první Pokorný a snižuje na 1:2
12:49 Uhrovi míček před Pardubickou branou nesedl a trefuje veverky
12:30 Hra je stále velmi rychlá, Praha se snaží dorovnat, Pardubice jsou však na míčku více
07:31 GÓL Pardubický kraj! 0:2
07:31 Glänzner odebral obránci Prahy míček, nahrál ho na Šmétku, který při samostatném úniku na Švehlíka zakončil přesně do šibenice
07:20 Čapek zkusil vystřelit, Švehlíka však nevylekal a skóre tak zůstává stejné
07:19 Trestné střílení družstva Pardubický kraj neproměnil #15 Lukáš Čapek.
07:19 Na únik Pardubic byl faul, následuje nájezd
06:16 GÓL Pardubický kraj! 0:1
Branku družstva Pardubický kraj vstřelil #13 Matěj Šmétka, asistoval #10 Karel Břeň (0:1)
06:16 Po čtyřech rychlých nahrávkách přes celé hřiště zakončuje ze středu Šmétka
05:00 Hra je velmi vyrovnaná a oba týmy mají šance na první branku
03:20 Glänzner trefuje břevno
02:20 Hra je od začátku velmi rychlá a pohledná
01:20 Atmosféra v hale je velmi ohlušující. Kotle obou týmů se snaží přeřvat ty druhé
00:01 První buly pro Pradubice
00:00 Vítám vás na posledním dnešním utkání, kteým je finále mezi Hlavním městem Prahou a Pardubickým krajem. Živé vysílání můžete sledovat zde