1:6
    Martin PRAŽAN
    (Krejča)

BUTCHIS - ACEMA Sparta Praha 1:6
branky: 34. Jan Novotný - 3. Jiří Curney, 6. Lukáš Pešat, 15. Jan Krejča, 20. Radek Drba, 56. Mikuláš Krbec, 60. Martin Pražan; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Eduard Vladař 28 - Viktor Hejna 21; po třetinách: 0:4, 1:0, 0:2
60:00 Komentář hostů Vojta Marek (Trenér): Jsme rádi za výhru. Od druhé třetiny se snížila naše úspšnost proměnovat brankové příležitosti a i celkově si je vytvářet proti staženému bloku soupeře. Obranu jsme měli dobrou. Děkuji.
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): V úvodní třetině na nás byla vidět přestavba, kterou kádr prošel a potřebovali jsme se dostat do tempa. Od druhé třetiny jsme už předváděli výkon, který snesl nějaké měřítko. Škoda obdržených branek v závěru, ale celkově musím kluky za odmakaný zápas pochválit. Děkujeme soupeři, pořadatelům a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #56 Jan Krejča (1:6)
55:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #14 Marek Zouzal (1:5)
55:45 Důraz před bránou se vyplácí, další gól z brankoviště v podání Mikuláše Krbce
54:25 První lajna Sparty drží Butchis v hlubokém obranném bloku
49:15 Hronek se ocitl v situaci 3v2 na středu sám, Hejna vyjetý chytá
46:58 Domácí aktivní obranou zvládli nápor hostí a jsou zpět v pěti
44:48 Vyloučen hráč #33 Matěj Dvořák družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
44:10 Další rychlý přechod do útoku po neúspěšném pressu domácích, brejk 2v1 zůstal však nepotrestán
40:25 Po zisku odraženého míčku na mantinelu proběhl Štrobach po lajně až do brány, Hejna nohami chytá
33:53 GÓL BUTCHIS! 1:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #13 Jan Novotný z trestného střílení (1:4)
22:00 Vladař likviduje tvrdou ránu z pravého kruhu od Dolejše
20:00 Střely v 1. části: 6:15
19:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #33 Jan Peška (0:4)
19:50 Sparta bleskově rozehrála standardku z rohu a do prázdné před bránou uklízí Radek Drba
17:30 Vladař vychytává Zouzala v samostatném úniku
14:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #3 Martin Pražan (0:3)
14:54 Skvělý přechod do útoku od první lajny Sparty, obrana Butchis zaspala a osamocený Krejča zvyšuje na 3:0
13:50 Vladař je v neustálé permanenci
05:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #5 Daniel Dolejš (0:2)
05:52 Opět gól ze vzduchu z brankoviště, tlak v útoku zůročil Lukáš Pešat
05:10 Sparta drží Butchis v tlaku, míček jim vůbec nepůjčí
02:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:1)
02:29 Po krásné vzdušné přihrávce od Krbce uklízí míček do branky Jiří Curney
01:36 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
01:36 Švelbl si jde za strom na probíhajícího Drbu odpočinout.
00:28 hned ze začátku obrovská šance šubrta ale končí za mantinelem.