• 32 31:46
    4:13
    ()

FBC Vipers Most - Tatran Mocní Tuleni Podbořany 4:13
branky: 3. Matěj Zienert, 12. Miroslav Nodl, 13. Miroslav Nodl, 27. Radek Babák - 2. Matěj Krajc, 8. René Chodura, 13. Matěj Krajc, 14. Jiří Marhold, 15. Rudolf Klement, 16. Rudolf Klement, 24. Matěj Krajc, 26. Jiří Marhold, 30. Matěj Krajc, 30. Jiří Marhold, 31. Matěj Krajc, 31. René Chodura, 32. Rudolf Klement; rozhodčí: Jitka Píšová - David Scholz; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Dan Zápotocký 20 - Aneta Švátorová 10; po třetinách: 2:2, 1:5, 1:6
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Střely na bránu ve 3.třetině: Most 4, Podbořany 14. Střely celkem: Most 14, Podbořany 33
31:46 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 4:13
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #6 Rudolf Klement bez asistence (4:13)
30:55 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 4:12
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #17 René Chodura, asistoval #98 Tomáš Kotlan (4:12)
30:12 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 4:11
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #93 Matěj Krajc bez asistence (4:11)
29:33 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 4:10
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #97 Jiří Marhold, asistoval #6 Rudolf Klement (4:10)
29:07 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 4:9
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #93 Matěj Krajc, asistoval #17 René Chodura (4:9)
26:42 GÓL FBC Vipers Most! 4:8
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #75 Radek Babák bez asistence (4:8)
25:07 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 3:8
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #97 Jiří Marhold, asistoval #12 Miroslav Šeda (3:8)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Střely na bránu ve 2.třetině: Most 6, Podbořany 9
23:24 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 3:7
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #93 Matěj Krajc, asistoval #21 Kryštof Danda (3:7)
15:40 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 3:6
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #6 Rudolf Klement, asistoval #17 René Chodura (3:6)
14:55 Vyloučen hráč #15 Matěj Zienert družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání
14:16 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 3:5
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #6 Rudolf Klement, asistoval #12 Miroslav Šeda (3:5)
13:05 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 3:4
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #97 Jiří Marhold bez asistence (3:4)
12:59 GÓL FBC Vipers Most! 3:3
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #10 Miroslav Nodl, asistoval #15 Matěj Zienert (3:3)
12:48 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 2:3
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Střely na bránu v 1. třetině: Most 4, Podbořany 10
11:02 GÓL FBC Vipers Most! 2:2
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #10 Miroslav Nodl, asistoval #22 Václav Petržilka (2:2)
07:57 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 1:2
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #17 René Chodura, asistoval #8 Ondřej Molcar (1:2)
02:41 GÓL FBC Vipers Most! 1:1
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #15 Matěj Zienert, asistoval #10 Miroslav Nodl (1:1)
01:02 GÓL Tatran Mocní Tuleni Podbořany! 0:1
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #93 Matěj Krajc, asistoval #98 Tomáš Kotlan (0:1)