7:5
    Filip NOVÝ
    (Beneš)

Spartak Pelhřimov - FbC Plzeň 7:5
branky: 7. Ladislav Běhounek, 11. Václav Fučík, 14. Milan Hendrych, 17. Jan Knězů, 41. Martin Blažek, 42. Martin Blažek, 50. Martin Blažek - 21. Vojtěch Lapuník, 35. Štěpán Plachý, 39. Tomáš Němeček, 60. Ondřej Horažďovský, 60. Filip Nový; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2 + Petr Poduška OS:3; využití: 2:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 21 - Martin Bezděk 21; po třetinách: 4:0, 0:3, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostí Pavla Strejčka: První třetinu jsme byli ještě v autobuse a soupeř toho využil. Ve druhé části jsme byli lepším týmem. V úvodu závěrečné části si soupeř vytvořil díky přesilovce a poté nedůsledné obraně, rozhodující náskok. Gratuluji soupeři a děkuji svému týmu za předvedený výkon v 6 a zejména hru v 2. třetině, na které je třeba navázat a stavět.
60:00 Vyjádření domácího trenéra Petra Zajíčka: Po bezchybné první třetině přišel útlum v druhé části zápasu a snížení na rozdíl jednoho gólu. Na začátku třetí třetiny nám pomohla přesilovka, po ní jsme už zápas dovedli do vítězného konce. Děkuji soupeři a divákům.
60:00 A máme tu konec, je za námi zápas který lze označit příslovím každý chvilku tahal pilku. Nicméně domácí měli hru pod kontrolou větší objem času a tak zaslouženě berou všechny body. A nic na tom nezměnil ani nervoznější konec. Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni za domácí Milan Hendrych a za hosty brankář Bezděk. Střely ve třetí třetině 9:9
59:53 GÓL FbC Plzeň! 7:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #91 Martin Beneš (7:5)
59:53 A další branka, Spartak ale přeci jen nakonec vyhrává!!!
59:04 GÓL FbC Plzeň! 7:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (7:4)
59:04 Máme tady trochu vyhrocenější konec utkání, které ještě hosté využívají ke vstřelení kosmetické branky ke zlepšení skóre
58:12 Vyloučen hráč #21 Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest
58:12 Vyloučen hráč #21 Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování
55:56 A Spartak Pelhřimov zatím kráčí poměrně v poklidu k důležitým bodům
55:05 Velký příznivce NHL Kocián předvádí vypiplanou defenzivní hru!!!
53:11 Fanoušci ženou své miláčky kupředu a je to opravdu znát! Šance za šancí je teď častým scénářem hry
51:10 Hostující hráč nyní netrefil zcela odkrytou branku, i kus štěstí dnes přeje ve třetí třetině domácím
50:16 Plzeň se snaží odpovědět, ale střela míří opět vedle Kuchařovi brány, který ale i tak střelu pojistil pohybem své mrštné ruky
49:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #27 Václav Fučík (7:3)
49:12 Krosová příhra od Fučíka a přesné zakončení od Blažka, jak jednoduše to zní, když to kluci umí!!!
47:37 Vyloučen hráč #91 Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
47:37 Obrovská šance první formace domácích ze které není gól, ale alespoň přesilovka
46:47 Střela těsně vedle domácí branky.
46:25 Z dnešního zápasu se raduje 147 úžasných diváků.
43:25 Kontroverzí chycení balonku hostujícím brankářem po odrazu od obránce z Plzně, nicméně rozhodčí zůstávají klidní a hra plyne dál
42:47 Na palubovce je i Vojtěch Mozr a hned posílá své spoluhráče do šance
41:47 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #21 Petr Poduška (6:3)
41:47 Stejná trajektorie míčku a znovu gól! Spartak si bere zpět vedení o tři branky!
41:30 Knězů opět zpět na svém místě ve druhé formaci
41:05 Po využité přesilovce se do toho Plzeňští znovu obouvají a napdají ze všech sil.
40:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
40:40 Uvidíme jestli to tak bude i mimo přesilovku
40:01 Hned v úvodu můžeme vidět změnu ve složení formací Spartaku, Knězů se posouvá do centru prvního útoku
40:00 Tak tomu říkám comeback. Viděli jsme úplně obrácený průběh hry oproti první třetině. Hosté se v pohybu, aktivitě a kvalitě hry vyrovnali domácím a co víc, v klíčovích fázích třetiny byli i lepší a zaslouženě se dotáhli až skoro ke stejnému skóre jako zdobí kluky z Pelhřimova. Ti naopak nevyužili několik svých příležitostí a tak se máme do třetí třetiny opravdu na co těšit! Střely ve druhé dvacetiminutovce 8:11 z pohledu domácích.
39:59 Zatím se jim, ale nedaří usídlit se na Plzeňské polovině a hru přerušuje siréna značící konec druhé třetiny.
39:14 Vyloučen hráč #91 Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
39:14 Šance pro Spartak přerušit gólovou šňůru Plzně, uvidíme jak s přesilovkou naloží
38:04 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (4:3)
38:04 Skákající balonek na středu pole pro sebe ukořistili Plzeňští a usměrnili ho nad Kuchařovo rameno, už je to jen o gól!
36:22 Hosté tlačí na pilu a tlačí tak, až z toho domací brankář padá do branky po nátlaku Plzeňských
34:09 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #89 Václav Zábran (4:2)
34:09 Hosté se přibližují už na rozdíl dvou vstřelených branek a zdá se, že průběh zápasu bude ještě velmi napínavý
33:16 Brankář Plzeňských si znovu vyžaduje ošetření palubovky v jeho svatém prostoru, hra je přerušena a hráči mají chvilku oddechu
30:05 Obránce hostů odpálil balonek centimetry od brankové čáry, gólová šance zůstává nevyužita
29:03 Kuchař vyhlavičkoval povedenou střelu od hostů
28:01 Mužstva jsou v plném počtu a skóre zůstáva na stejné cifře
27:15 Nyní přesilovka pro hráče z Plzně
26:24 Velká šance Spartaku, ale zůstala nevyužita
26:00 Hráči mají možnost vyzkoušet si hru 4 na 4, uvidíme komu bude více prostoru vyhovovat více
25:57 Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
25:05 Máme tu první přesilovku zápasu a to pro domácí
25:03 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
24:13 Nyní hosté hrozili z brejku, ale přihrávka končí v rohu hřiště, naštěstí pro Spartak
23:38 A další střela směrem na domácí branku, tentokráte vedle
22:27 Domácí knězů končí za mantinelem, ale je v pořádku a nažhavený zatápět obraně z Plzně!
20:48 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #95 Vlastimil Buchta (4:1)
20:48 Hned z prvního zahrození hostující kapitán snižuje stav utkání na příznivější výsledek pro jejich diváky. Hosté vstoupili do třetiny o poznáni aktivněji než domácí borci
20:01 Úvodní buly opět pro hosty
20:00 Máme za sebou velmi zajímavou první třetinu dnešního utkání. Nutno říci, že zápas mají zatím v rukou domácí, o čemž hovoří i prozatímní skóre. Uvidíme, co vymyslí v kabině hostující trenét spolu se svými svěřenci. Střely na branku v první třetině 11:6 pro domácí.
19:45 Domácí chtějí ukončit třetinu s míčkem na vlastních florbalkách a to se jim také daří.
18:49 Diváci měli nyní znovu příležitost vidět kamennou zeď v podání domácího brankáře Jakuba Kuchaře
18:04 KOcián blokuje střelu pramenící z hokejky hostujícího obránce
16:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #71 Jan Brothánek (4:0)
16:10 Trošku se štěstím, ale přece! Knězů dopravil míček do hostující svatyně i díky teči jejích obránců
15:17 Hendrych teď promáchl po luxusní přihrávce od hráče Knězů, a následně předvádí své umění na druhé straně hřiště Kuchař
13:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #22 Viktor Vlach (3:0)
13:45 Ten ale přichází na druhé straně a po vybojování balonku od Vlacha proměňuje svůj únik Hendrych. Spartak odskakuje do poměrně komfortního náskoku.
12:25 Domací se snaží o postupný útok, hostující bedlivě čekají na brejk
10:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:0)
10:52 A nyní se prosazuje už zmiňovaný agilní Fučík a Spartakovci navyšují vedení
10:32 Poduška zakončoval ze vzduchu a ještě z úhlu i tak to bylo nebezpečné.
10:12 Nyní pár ostřejších zákroků, ale hra pokračuje dál bez vyloučení
09:41 Fučík opravdu řádí, po nepřesnostech na středu dokázal vybojovat balonek a nebezpečně zakončit!
08:39 Fučík-Blažek, to je osa po které šla kombinace přes hostující velké pásmo, ale BLažek nedokázal usměrnit skákající balonek mezi tyče.
07:50 A domácí kanonýr v další obrovské šanci, teď se hostující brankář ale zaskvěl!
06:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #27 Václav Fučík (1:0)
06:25 A je tady první gól zápasu. Václav Fučík krásně vytáhl balonek na střed a předložil ho Běhounkovy, který krásně zakončil na přední tyč. Brankář téměr bez šance.
05:39 Hra má úžasný spád a o rychlost a nasazení tedy opravdu není nouze!
04:37 Vlach nechtěně ostřelil vlastní střídačku a následně si Kuchař připisuje další zákrok
04:11 A zvoní břevno!!! Krásná kombinace prvního domácího útoku a Blažkova střela se otřela o konstrukci hostující branky.
03:30 Skvělý důraz od domácího Knězů na polovině.
02:50 Nicméně hosté zatím tomuto tlaku odolávají a ohrožují domácí branku, ale pohotový Kuchař vše jistí
01:32 Domací hráči hrají správně agresivně a po ztrátě balonku se snaží o opětovný zisk a jeho kontrolu
00:51 Nyní mají balonek hosté a snaží se něco kloudného vymyslet
00:20 Úvodní buly pro sebe vyhrálo družstvo hostů, ale okamžitě jsou pod tlakem domácích, kteří si vybojovali balonek.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního přenosu ze zápasu Národní ligy. Hráči se nyní připravují k úvodnímu buly, tak pojďme na to!