• 36 35:53
    5
    Tomáš MORAVEC

SPORT CLUB Klatovy - GO - GO Horšovský Týn 4:3
branky: 16. Lukáš Joachimsthaler, 27. Simona Šteflová, 32. Adam Žežula, 35. Matyáš Moller - 3. Dominik Votava, 7. Jan Baštýn, 21. Vojtěch Karban; rozhodčí: Pavel Stuš - Jana Vostrá; vyloučení: 1:2 + Tomáš Moravec 5; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: David Vácha 21 - František Heindl 22; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:0
36:00 Ukončení 3. části
35:53 Vyloučen hráč #11 Tomáš Moravec družstva GO - GO Horšovský Týn na 5 minuty za nedovolené vrážení
35:49 Vyloučen hráč #7 Jiří Varta družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:16 Timeout GO - GO Horšovský Týn
34:16 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (4:3)
31:12 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula bez asistence (3:3)
26:26 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #63 Simona Šteflová, asistoval #44 Matyáš Moller (2:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:38 GÓL GO - GO Horšovský Týn! 1:3
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil #28 Vojtěch Karban, asistoval #1 František Heindl (1:3)
20:20 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra rukou
15:19 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (1:2)
14:41 Vyloučen hráč #20 Tomáš Konopík družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:19 Branka Horšovského Týna má asi zabudovaný magnet na míčky. Střela do prázdné brány trefuje pouze tyčku.
06:42 GÓL GO - GO Horšovský Týn! 0:2
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil #88 Jan Baštýn bez asistence (0:2)
03:32 Klatovský útočník netrefuje prázdnou branku.
02:46 GÓL GO - GO Horšovský Týn! 0:1
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil #19 Dominik Votava, asistoval #88 Jan Baštýn (0:1)