4

5.

série

FT Sokol Praha-Břevnov - ACEMA Sparta Praha B 6:4pn
branky: 22. Miloš Poživil, 30. Miloš Poživil, 31. Jonáš Volf, 44. Jakub Milion, 46. Jonáš Volf, N Jonáš Volf - 1. Václav Rides, 11. Zdeněk Šubr, 19. Jakub Svoboda, 40. Jan Sobota; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Pilař ? - Jan Bratránek ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #22 Zdeněk Šubr , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #64 Jonáš Volf a vstřelil rozhodující gól (6:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #8 Jan Sobota a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #28 Ondřej Daniš a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #74 Jakub Svoboda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #13 Miloš Poživil a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #64 Jonáš Volf a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #22 Zdeněk Šubr a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 5:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #64 Jonáš Volf z trestného střílení (5:4)
44:16 Timeout ACEMA Sparta Praha B
43:02 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #28 Ondřej Daniš (4:4)
39:02 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #23 Daniel Musil (3:4)
30:28 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #64 Jonáš Volf, asistoval #57 Jakub Milion (3:3)
29:26 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #15 Jakub Šafránek (2:3)
21:14 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #8 David Boháč (1:3)
18:49 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #74 Jakub Svoboda bez asistence (0:3)
12:13 Vyloučen hráč #21 Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře
10:27 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #22 Zdeněk Šubr, asistoval #18 Michal Kalista (0:2)
09:36 Vyloučen hráč #21 Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
00:55 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #11 Václav Rides, asistoval #23 Daniel Musil (0:1)