• 57 56:41
    2
    Ondřej RACHUNEK

Florbal Sokolov - DDM Dynamo Teplice 3:1
branky: 14. Aleš Hoch, 38. Stanislav Hykš, 54. Patrik Soukup - 46. Ondřej Kopta; rozhodčí: Lukáš Grundler - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 28 - Jakub Podlucký 35; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostí: Dnes jsme nebyli schopni dotlačit do branky víc než jeden gól a to na vítězství nestačí, soupeř bere zaslouženě tři body, děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala: Teplice přijeli velice dobře fyzicky připraveni, dnešní zápas byl souboj obran, pevnější byla nakonec ta domácí a Sokolov získává další tři body do tabulky.
60:00 Střely po druhé třetině: Sokolov - 12, Teplice - 29
56:41 Vyloučen hráč #70 Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
53:11 GÓL Florbal Sokolov! 3:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup bez asistence (3:1)
49:34 Vyloučen hráč #22 Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
45:56 Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
45:20 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #68 Ondřej Kopta, asistoval #65 Tomáš Kratochvíl (2:1)
40:00 Střely po druhé třetině: Sokolov - 16, Teplice - 11
37:54 GÓL Florbal Sokolov! 2:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #8 Patrik Soukup (2:0)
35:37 Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
23:48 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely po první třetině: Sokolov - 10, Teplice - 6
13:30 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #26 Stanislav Hykš (1:0)