• 45 44:55
    1:7
    (Makovičková)

TJ Znojmo - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:7
branky: 45. Marie Pelánová - 7. Veronika Rybičková, 16. Malwina Zagórska, 17. Andrea Sysalová, 33. Malwina Zagórska, 35. Malwina Zagórska, 37. Marie Bartušková, 38. Natalie Hurníková; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 193; zásahy brankářů: Nikol Krulová 33 - Martina Schoupalová 16; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:4
45:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Martinka: Věděli jsme, že přivítáme asi momentálně nejlepší tým v republice. Šlo tak o to, připravit tým především po psychické stránce. Celé utkání i přes výsledek předčilo mé očekávání. Všem hráčkám všechna čest za předvedený výkon. Suveréně náš největší dosavadní zážitek. Nepamatuji si, že by někdo v této sezóně dostal od Ostravy méně branek. Děkujeme skvělému znojemskému publiku za atmosféru.
45:00 Komentář trenéra hostí Luďka Paseckého: Až do konce jsme se nesrovnali s povrchem, takže to od nás často byla dost holomajzna bez kontroly. Všechno o dva doteky delší než by mělo. Jsme rádi za postup a že se někdo nezranil. A mám upřímnou radost z výkonu brankářky Znojma, musí teď mít obrovskou radost, kterou si tvrdě vydřela. Díky Znojmu za fajn prostředí a za zápas.
45:00 Střely v poslední třetině: Znojmo- 6, Ostrava- 17
44:55 GÓL TJ Znojmo! 1:7
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #61 Marie Pelánová, asistoval #33 Samantha Makovičková (1:7)
44:31 Musím vypíchnout nejen krásné zákroky Krulové, ale i její výhozy.
43:08 Znojmo Ostravě hru vůbec nezlehčuje.
41:50 Celá hala fandí Znojemským ženám.
38:08 Kobylíková dnes ve střelecké formě!
37:13 Timeout TJ Znojmo
37:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:7
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #88 Kristina Hudáková (0:7)
36:46 Ostrava se špatně postavila na buly, rozehrává Znojmo.
36:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:6
Vlastní branku družstva TJ Znojmo vstřelil #66 Marie Bartušková (0:6)
36:11 Ostava hraje agresivně
34:43 Po faulu na Cihlářovou rozehrává Znojmo na půlce Ostravy.
34:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:5
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #10 Denisa Kotzurová (0:5)
33:43 Oba týmy už od začátku utkání hrají vyrovnaný zápas.
32:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
31:03 Krásná střela Willmannové z půlky trefuje Rybičkovou.
30:49 Znojmo rozehrává na půlce.
30:02 Po úvodní buly na míčku Ostrava.
30:01 Střely ve druhé třetině: Znojmo- 5, Ostrava- 14
29:59 Procházková trefuje brankářku.
29:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
28:37 Utkání přihlíží 193 diváků. Děkujeme.
28:11 Pokorná blokuje střelu Kotzurové.
27:29 Sfaulovaná Procházková odchází na střídačku.
26:55 Cihlářová nabírá rychlost a po skvělé střele trefuje blok.
26:01 Willmannová vykopává míček od brány.
25:06 Ostrava hraje v plném počtu.
24:44 Ostrava v oslabení pod tlakem Znojma.
23:06 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
22:13 Ikdyž hraje Ostrava s mladým znojemským týmem má problémy holky přehrávat.
21:37 Už několikátý úžasný zákrok Krulové.
20:44 Willmannová vyráží střelu za mantinel.
19:16 Pelánová naskakuje na hřiště a Znojmo hraje v plném počtu.
17:17 Znojmo hraje znovu v oslabení.
17:16 Vyloučen hráč #61 Marie Pelánová družstva TJ Znojmo na 2 minuty za hrubost
16:52 Po kombinaci Pastušková, Gálová Ostrava navyšuje na 0:3
16:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #23 Andrea Sysalová, asistoval #24 Terezie Gálová (0:3)
16:22 Znojmo tlačí na Ostravu.
15:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
15:01 Střely v první třetině: Znojmo- 6, Ostrava- 9
14:43 Ostrava zaváhala na útočné polovině a Znojmo se hrne dopředu.
13:00 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
11:45 Střela Cihlářové zacinkala mezi tyčkami boku brány.
10:12 Znojmo má už několikátou střelu na bránu Ostravy. Brankářka zatím vše chytá.
09:57 Střela Středulové letěla pouze nad bránu.
09:12 Ostrava se snaží přehrát Znojmo svými rychlými nahrávkami.
08:18 Krulová dnes ve skvělé formě.
07:42 Makovičková ve velké šanci, bohužel mimo.
06:42 Znojmo hraje v plném počtu.
06:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #88 Kristina Hudáková (0:1)
04:44 Vyloučen hráč #33 Samantha Makovičková družstva TJ Znojmo na 2 minuty za blokování florbalky
04:02 Střelu Středulové Krulová nádherně chytá hlavou.
02:45 Kobylíková ve velké šanci.
02:33 Prokešová vyhrává souboj s Chalupovou.
01:15 Znojmo blokuje všechny střely Ostravy.
00:02 Po úvodním buly na míčku Znojmo.
00:01 Krásné sváteční pondělí ze znojemské sportovní haly. Na hřište nám právě nastupují oba týmy, domácí Znojmo a hosté z Ostravy.