39
  • 39 38:54
    2

FBC Česká Skalice - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 2:10
branky: 13. Pavel Hrabík, 24. Lukáš Fidler - 9. Filip Frýda, 17. Zbyněk Zejda, 18. Miloš Hájek, 18. Miloš Hájek, 22. Filip Frýda, 25. Jiří Kramer, 30. Michal Zaplatílek, 31. Michal Zaplatílek, 31. Vojtěch Pršala, 35. Miloš Hájek; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jakub Knittel 46 - Vojtěch Mikšík 20; po třetinách: 1:1, 1:6, 0:3
45:00 Komentář hostů Větrovec Roman (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Komentář domácích Hrabík Jiří (Trenér): Výkon našeho týmu byl v rámci možností vynikající. Děkujeme soupeřům i rozhodčím za příjemné utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 8:25
44:54 Cejnar se ještě urval do samostatného úniku, ale obránce byl proti jeho využití.
44:05 Posleních 55 vteřin tohoto matche.
43:59 Ale domácí stejně tak.
43:26 Vrchalbí se baví florbalem.
43:00 Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
42:53 Lukáš Fidler v dobré šanci.
41:43 V hale je pořádná zima. I náhradní golman v tomto utkání Petr Kovář si musel obléct bundu.
41:02 Hosté v plném počtu.
40:59 Další cinknutí za zády Jakuba Knittla. Podle reakcí mu pěkně zvoní v uších.
40:33 Začíná to vypadat na další nevyužitou přesilovku.
39:40 Cejnar ztratil míč, poté ho získal, ihned ho zvládl ztratit a ješte jednou získat. Velice zajímavá pasáž hry.
39:15 Nevyužijí. Brejcha již naskakuje na hřiště.
38:54 Vyloučen hráč #5 Miroslav Jašík družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
38:47 Právě začíná přesilová hra Vrchlabí. Tato situace tu dnes ještě nebyl. Využijí hosté přesilovou hru?
38:22 Jakub Brejcha svým nevybýravím zákrokem fauluje přímo na kriminál! Vždyt tu hůl málem přesekl na dva kusy! Snad se za dvě minuty uklidní a bude připravený do zbytku utkání.
36:28 Vyloučen hráč #79 Jakub Brejcha družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání
35:59 Neskutečný zákrok proti Fidlerovi střele. Brankář Mikšík vykopl míček.
35:15 Již třetí přesilová hra domácích.
34:42 Vyloučen hráč #23 Roman Větrovec družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
34:42 Miloš Hájet vsítil hattrick! Čepice na plochu.
34:19 Další závar v brankovišti Skalice.
34:12 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:10
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #11 Filip Frýda (2:10)
33:24 Rošlápnutý míček se snaží opravit hráči hostí. Neúspěšně. Pořadatelská služba vhazuje nový. Snad přinese více štestí.
32:59 Lukáš Fidler zabránil další šanci.
32:21 Brejcha forčekuje, ale zatím je spíš jak na kolotoči.
31:06 Pršála přidává další zásek. Vrchlabí utíká do pohodlného vedení.
30:59 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:9
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #8 Michal Zaplatílek (2:9)
30:44 Vrchlabí úspěšně vstupuje do třetího dějství.
30:22 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:8
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #96 Jiří Kramer (2:8)
30:01 Právě otevíráme poslendích patnáct minut dnešního utkání.
30:00 Střely ve 2. části: 6:16
29:59 I ve druhé třetině sledujeme vyrovnané utkání plné šancí na obouch svou stranách. Vrchlabí ale předvádí svou efektivitu. Skalici se daří rychlé kontry, ale jejich úspěšnost je mizivá.
29:58 Podcenění standartní situace hostí a je z toho branka.
29:56 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:7
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #18 Zbyněk Zejda (2:7)
29:44 Výborné střídání Jirkovského. Velice důležitý blok!
29:05 Jirkovský vytahoval míček na útočnou polovinu, ale na půlce byl ozbrojen. Poté na hosty zapůsobil jeho úžasný backchecking!
29:00 Právě probíhá poslendí minuta druhé třetiny.
27:05 Dominik Cejnar výří dobrým pohybem. Ovšem znovu bez výsledku.
26:45 Znovu výborný blok Brejchy. Míček na holých hostí.
26:24 Dobrá rotace domácích.
25:00 Vrchlabí našlo rychlou a účinnou odpověď.
24:10 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #9 Tomáš Havlík (2:6)
23:20 Jiří Hrabík měl teď hned tři příležitosti ke skórování. Odmítl. Další přihrávka na Lukáše Fidlera ale už úspěšná a Skalice se raduje.
23:09 GÓL FBC Česká Skalice! 2:5
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #22 Lukáš Fidler, asistoval #9 Jiří Hrabík (2:5)
22:44 Michal Fidler v úniku. Brankář vytěsnil. Jiří Hrabík zakončuje z výběhu, ale také bez efektu.
22:01 Brejcha teď zblokoval hned dvě střely.
21:33 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #9 Tomáš Havlík (1:5)
21:10 Právě teď i úspešná okupace.
21:08 Právě proběhla dlouhá pasáž hry kdy okupoval tým z Vrchlabí branku domácích.
19:20 Vrchlabí nyní v poklidu na míčku.
19:10 Macháčkova svižná střela těsně vedle.
18:55 Macháček se nabízel na dlouhý výhoz, ale Knittel vyhodnotil situaci jinak.
18:20 Na tento obrázek hry jsme ze strany Skalice už připraveni. Po výborné první třetině přichází skrat v podobě tří obdržených branek.
17:43 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:4
17:30 Uvidíme co s domácím týmem provedou dvě rychle obdržené branky
17:16 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #96 Jiří Kramer (1:3)
17:00 Trestuhodně volný Zejda využil naprosto volný prostor a dostává Vrchlabí do vedení.
16:51 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #11 Filip Frýda (1:2)
16:35 Tým hostí hraje v plném počtu.
15:53 V přesilové hře zatím vidíme spíše kombinaci na vlastní polovině.
15:01 Michal Fidler dává najevo, že není spokojený s tím, že prohrál úvodní vhazování.
15:00 Střely v 1. části: 8:15
14:59 Prozatím sledujeme velice vyrovnané utkání. Je třeba podotkonut, že domácím chybí hned několik opor. Ze zdravotních důvodů dnes chybí lídr kanadského bodování Michal Šrajbr, tahoun týmu Štěpán Prušinovský a v neposlední řadě Svatoš, Skalický a Pábel. Nicméně i bez těchto opor zatím hráči předvádí velice povedený výkon.
14:59 První třetina nám končí nerozhodným stavem 1:1.
14:44 Frýdův únik v oslabení vychytal domácí muž v masce.
14:05 Další početní výhoda pro domácí celek.
14:02 Vyloučen hráč #8 Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
14:00 Právě probíhá poslendí minuta první třetiny.
13:02 Pavel Hrabík se s kapitánskou páskou prosazuje vůbec poprvé v sezóně!
12:34 GÓL FBC Česká Skalice! 1:1
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #8 Pavel Hrabík, asistoval #9 Jiří Hrabík (1:1)
12:33 Je to branka! Sourozenecké duo Hrabíku v akci!
12:00 A znovu famozní zákrok! Knittel se na dnešek zřejmě dobře vyspal, protože vychytal již tři jasné příležitosti!
11:11 Rýchlý protiútok si vytvořilo duo Jiří Hrabík a Lukáš Fidler. Pokus byl ale neúspěšný.
10:44 Brejchova stahovačka na půlce sklidila úspech, ale druhá již nikterak.
10:00 Pokidná pasáž hry ani jendomu celku se nechce do pohybu.
08:45 Nádherný nájezd jak od střelce tak od golmana, který si ještě konečky prstu sáhnul na míček, který ovšem končí v brance.
08:40 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda z trestného střílení (0:1)
07:50 A uvidíme zde trestné střílení! Vrchlabí se ujimá tohoto pokusu.
07:44 Brejcha si teď vyměnil několik nahrávek s Fidlerem, ty ale nikam nevedli.
07:30 V přesilové hře na míčku spíše tým z Vrchlabí.
06:38 Vyloučen hráč #5 Miroslav Jašík družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování florbalky
06:38 Dominik Cejnar svou dravostí vybojoval početní výhodu!
05:59 Neskutečný Jakub Knittel vychytal jasný gól!
05:10 Atraktivita utkání stoupá! Nahoru, dolu. Brej střídá brejk.
04:59 Fidlerův průnik od vlastní branky až k soupeřovy trval asi tak dvě vteřiny. Zakončení ale pokulhávalo.
04:10 Knittel svou maskou vytěsnil nebezbečnou střelu.
03:22 Jirkovský nýní střídá po povedeném střídání ve velkém stylu gestami ukazuje jakoby točil lasem, ale znamená to jen to, že chce střídat.
02:40 Hrabík se obtočil zpoza branky, ale střela zblkováná. Na míčku Skalice.
01:44 Už třetí skvelý zákrok Knittla!
01:30 Ale už je na nohou a v pořádku na střdačce.
01:21 Jiří Hrabík tvrdě sestřelen k zemi. Vypadá to na bolestivý zákrok.
00:01 Právě nám začína důležutá bitva pro domácí celek, kterému se hodí každý bod do tabulky.  Těžké střetnutí proti Vrrchlabí bude určitě napínavý souboj.