1

4.

série

FBC Dragons - Bulldogs Brno U15 3:2pn
branky: 24. Ondřej Navrátil, 25. Adam Kašpárek, N Filip Švábík - 11. Adam Ištvan, 45. Matěj Hél; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Jelínek ? - Antonín Vopálka ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #7 Filip Švábík a vstřelil rozhodující gól (3:2).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno U15 hráč #34 Petr Vincenz , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #4 Ondřej Navrátil a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno U15 hráč #8 Matěj Hél a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #7 Filip Švábík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno U15 hráč #55 Marek Mattes , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #9 David Jarošek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:42 GÓL Bulldogs Brno U15! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #8 Matěj Hél, asistoval #34 Petr Vincenz (2:2)
43:11 Timeout Bulldogs Brno U15
35:53 Timeout FBC Dragons
24:04 GÓL FBC Dragons! 2:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Adam Kašpárek bez asistence (2:1)
23:03 GÓL FBC Dragons! 1:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #4 Ondřej Navrátil, asistoval #7 Filip Švábík (1:1)
18:14 Vyloučen hráč #2 Tadeáš Hanyk družstva Bulldogs Brno U15 na 2 minuty za hrubost
10:23 GÓL Bulldogs Brno U15! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #45 Adam Ištvan, asistoval #40 Marek Dobrovolný (0:1)