7:0
    Lukáš MICHALIČKA
    (Peremský)

Sokol Předměřice n/L - Florbal Primátor Náchod B 7:0
branky: 7. Filip Peremský, 17. Šimon Zemánek, 21. Pavel Hlaváček, 27. Filip Peremský, 38. Filip Peremský, 39. František Krtička, 45. Lukáš Michalička; rozhodčí: Jakub Kadrman - Michal Lerch; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Antonín Mareš 8 - Lukáš Kašpar 13; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:0
45:00 Komentář domácích Tošovský Václav (Trenér): I přes malý počet madých hráčů se soupeř rval do poslední chvíle. nDěkujeme
45:00 Střely ve 3. části: 6:2
44:59 GÓL Sokol Předměřice n/L! 7:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Lukáš Michalička, asistoval #21 Filip Peremský (7:0)
44:59 A to je vše přátelé! Děkujeme za přízeň a přejeme pěkné Vánoce!
38:51 GÓL Sokol Předměřice n/L! 6:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #77 František Krtička, asistoval #21 Filip Peremský (6:0)
37:54 Pěkný gól Předměřic po přhirávce před branku.
37:53 GÓL Sokol Předměřice n/L! 5:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #12 Pavel Hlaváček (5:0)
35:55 Opět s e hraje především ve středním pásmu, šancí je minimum.
33:24 Krásný blok Martina Macka ničí šanci Předměřic.
32:00 Poslední třetina tohoto utkání je v plném proudu, viděli jsme několik zajímavých akcí na obou stranách, golmani ale svými zákroky všechny šance zlikvidovali.
30:00 Střely ve 2. části: 7:1
29:59 Z druhé periody to je vše, uvidíme, co přinese ta třetí.
26:55 Pěkná nahrávka Lukáše Michaličky na Filipa Peremského a i zakončení jeho spoluhráče, předměřice vedou 4:0.
26:54 GÓL Sokol Předměřice n/L! 4:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #9 Lukáš Michalička (4:0)
25:39 Zápas aktuálně mnoho šancí nenabízí.
20:39 Předměřice unikají na 3:0, teplo z haly uniká ale mnohem rychleji.
20:37 GÓL Sokol Předměřice n/L! 3:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #12 Pavel Hlaváček, asistoval #7 Max Bondy (3:0)
16:30 Šimon Zemánek krásně zakončil z blízka a Předměřice vedou 2:0
16:29 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #20 Šimon Zemánek bez asistence (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 7:5
14:59 První perioda je za námi, nesla se v pomalejším tempu, ale šance jsme také viděli.
11:25 Chybu v rozehrávce Náchoda předměřice nepotrestaly.
09:36 Velký závar před brankou Náchoda gólem nekončí.
06:38 GÓL Sokol Předměřice n/L! 1:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #20 Šimon Zemánek (1:0)
06:02 Zápas zatím branku nepřinesl.
00:01 Vážení přátelé, máme tu poslední zápas dnešního dne, regionální derby mezi Náchodem a Předměřicemi. V Calgary je právě -16° a měli jsme krásný den!