• 58 57:36
    10:11
    (Macoun)

Pacovští Honzíci - FBK Piráti Sokol Chrudim 10:11
branky: 5. Daniel Macoun, 16. Zdeněk Kounek, 23. Zdeněk Kounek, 26. Zdeněk Kounek, 32. Zdeněk Kounek, 37. Matěj Doubek, 42. Matěj Doubek, 43. Matěj Doubek, 47. Milan Paták, 58. Matěj Doubek - 1. Petr Kučera, 5. Daniel Bořetický, 7. Michal Trnečka, 8. Jakub Kofroň, 10. Petr Kučera, 17. Tomáš Doseděl, 20. Michal Trnečka, 25. Michal Trnečka, 31. Michal Veselík, 49. Michal Trnečka, 51. Jakub Kofroň; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Josef Pařízek; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Máca 8, Jaroslav Mareš 15 - Brandon Bulis 27, Adam Pacinda 7; po třetinách: 2:7, 4:2, 4:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Vstup do utkání v tempu minulého zápasu, kdy jsme byli po první třetině zralí na ručník. V dalším průběhu se naše hra zlepšila a místy jsme soupeře i přehrávali. V závěru nám chybělo trochu toho pověstného štěstíčka. Děkujeme soupeři i divákům.
59:59 Vyjádření trenéra hostů: Po bojovném utkání nakonec odcházíme šťastnější i přes absolutní kolaps v druhé půlce zápasu. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
59:00 Domácí hrajou bez brankáře
57:36 GÓL Pacovští Honzíci! 10:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #99 Daniel Macoun (10:11)
57:36 Nádherná přihrávka volnému Dubovi, který krásným sólem zakončil celou akci.
50:15 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 9:11
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň bez asistence (9:11)
48:34 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 9:10
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 Michal Trnečka, asistoval #7 Jakub Kofroň (9:10)
46:14 GÓL Pacovští Honzíci! 9:9
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #43 Matěj Doubek (9:9)
46:14 A domácí nepřestává se svým nátlakem a hráč s číslem 33 Paty vyrovnal a začíná se od znova. Hosté se ještě zlobí, že byl nohou, ale není jim to nic platné a rozhodčí gól uznal.
42:43 GÓL Pacovští Honzíci! 8:9
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #28 Zdeněk Kounek (8:9)
42:43 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Adam Pacinda družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
42:43 Pacovští na hosty stále tlačí Matěj Doubek snižuje stav na 8:9 a hosté mění brankáře
41:09 GÓL Pacovští Honzíci! 7:9
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #33 Milan Paták (7:9)
41:09 Domácí hráči se nenechali zaskočit a oslabením a po krásné akci hráčů 33 a 43, se podařilo Matesovi upravit skóre na 7:9
40:50 Domácí nastoupili do poslední třetiny v oslabení a zatím se jim daří hostům odolávat.
39:59 Do druhé třetiny nastoupil tým domácích v lepší pohodě než do první a bylo to bez pochyby vidět a podařilo se jim upravit skóre na 6:9.
39:34 Rozhodčí se rozhodli, že budou bez pochyby dokazovat svých kvalit a teď odpískali dvě minuty za blokování hokejky pro domácího hráče, bohužel zcela nesmyslně.
36:34 GÓL Pacovští Honzíci! 6:9
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #22 Ondřej Toman (6:9)
36:34 Po krásné akci domácích a důrazu hráče 43 před bránou snižují domácí na 6:9
31:23 GÓL Pacovští Honzíci! 5:9
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #28 Zdeněk Kounek bez asistence (5:9)
30:34 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:9
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #9 Michal Veselík, asistoval #6 Martin Pešava (4:9)
26:02 Domácí hráč s číslem 43 teď zabránil gólu téměř do odkryté brány.
25:05 GÓL Pacovští Honzíci! 4:8
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #28 Zdeněk Kounek, asistoval #43 Matěj Doubek (4:8)
25:05 Hra se přelévá se strany na stranu a domácí vzápětí odpověděli na gól hostů a snižují na 8:4
24:57 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:8
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 Michal Trnečka, asistoval #2 Petr Kučera (3:8)
22:25 GÓL Pacovští Honzíci! 3:7
22:25 A domácí se už pomalu začínají probouzet a po krásné akci dává Kounek po nahrávce Doubka svůj druhý gól zápasu.
19:42 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:7
16:27 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #3 Tomáš Doseděl, asistoval #8 Michal Trnečka (2:6)
15:44 GÓL Pacovští Honzíci! 2:5
09:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #7 Jakub Kofroň (1:5)
07:39 Timeout Pacovští Honzíci
07:39 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #5 Daniel Bořetický (1:4)
07:39 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
06:29 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 Michal Trnečka, asistoval #9 Michal Veselík (1:3)
04:48 GÓL Pacovští Honzíci! 1:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #99 Daniel Macoun, asistoval #82 Martin Nesvačil (1:2)
04:12 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #2 Petr Kučera (0:2)
00:25 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
00:25 Pacovští po rychlém gólu prohrávají 1:0