60
  • 60 59:39
    Chodov

VŠO FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 10:4
branky: 26. Jiří Lebeda, 37. Martin Řezáč, 41. Jiří Lebeda, 42. Matej Stopka, 42. Kryštof Valenta, 44. Jiří Lebeda, 44. Kryštof Valenta, 47. Jiří Lebeda, 56. Martin Řezáč, 59. Matěj Duda - 7. Matěj Havlas, 35. Ronald Gašparík, 38. Vít Janda, 50. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:4 + Dalibor Švéda 5; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jan Hartman 18 - Vojtěch Šimůnek 19, Lukáš Kříž 10; po třetinách: 0:1, 2:2, 8:1
60:00 střely ve 3. tř. 22:8, celkem 38:22
59:59 Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: 'Dnes jsme byli trpěliví, většinu času utkání i správně koncentrovaní a reagovali jsme dobře na většinu zlomových pasáží zápasu. Prolomili jsme střeleckou impotenci a vyzkoušeli si, kolik procent dělá hlava a psychická pohoda! Přesto víme, že Tatran je silný soupeř a kdykoli to může dopadnou jakkoli. O to více si dnešního vítězství ceníme a musíme poctivě pracovat dále!'
59:59 Komentář trenéra hostů p.Menharta: Z vyrovnaného utkání jsme díky 45 vteřinám a několika vyloučením udělali frašku. Soupeř odehrál výborné utkání po celých 60 minut a zaslouženě vyhrál.
59:39 Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
58:19 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 10:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #84 Petr Majer (10:4)
55:17 Tatran to stejně zkoušel bez brankáře, ale Chodov využívá
55:16 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 9:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #13 Jiří Lebeda (9:4)
54:26 Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minuty za hrubost
52:30 nyní přesilovka 6 na 4, ale Pergler s Majerem zkušeně drží míček
52:00 Vyloučen hráč #38 Martin Brhlík družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
51:40 Chodov v přesilovce zatím spíše drží balónek
50:22 Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
49:21 za sekání bylo nařízeno trestné střílení, které Kreysa proměňuje
49:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa z trestného střílení (8:4)
48:01 Tatran to zkouší v šesti hráčích v poli, do konce utkání je ještě mnoho času
46:59 nezištná přihrávka Slunečka a Lebeda přidává další zářez
46:58 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #26 Radim Slunečko (8:3)
46:03 Hartman teď vytasil zákrok z říše snů
43:20 toto byly nejlepší 3 minuty v sezóně Chodova, nestíhám to ani psát, jedna krásnější akce než druhá
43:19 nezastavujeme!!!!! a Kikin vyhání Šimůnka z brány
43:18 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Kryštof Valenta bez asistence (7:3)
43:18 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Lukáš Kříž družstva PSN Tatran Střešovice
43:06 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #27 Martin Řezáč (6:3)
41:18 Chodovská smršť na začátku a Tatran je nucen vybrat timeout
41:17 Timeout PSN Tatran Střešovice
41:17 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:3
41:04 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Matej Stopka, asistoval #38 Martin Brhlík (4:3)
40:32 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #97 Šimon Doubek (3:3)
40:00 dnešní utkání sleduje 64 diváků, děkujeme
40:00 střely ve 2. třetině 6:8
38:28 Vyloučen hráč #79 Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:02 Řezáč už na Šimůnka vyzrál, ale vzápětí gól na druhé straně
37:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Vít Janda, asistoval #66 Pavel Šimeček (2:3)
36:56 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #26 Radim Slunečko (2:2)
34:04 standartka v podání Tatranu byla ukázková a Rony Gašparík překlápí skóre znovu pro Tatran
34:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #37 Matěj Havlas (1:2)
33:59 Vyloučen hráč #99 Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
31:25 hráči nyní ještě přidali na rychlosti a také na tvrdosti
26:15 Chodov v plném počtu, výborné oslabení, dokonce 2 šance
26:14 Vyloučen hráč #48 Ivan Pergler družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
25:51 Lebeda procedil střelu Šimůnkovi mezi ruku a tělo a vzápětí trochu přísné vyloučení domácích
25:50 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:1
23:30 Řezáč nepřehodil Šimůnka a vzápětí střela Švédy těsně nad
20:59 Strnad teď zabránil jasnému gólu a Tatran je v plném počtu
20:10 Chodov začíná v přesilovce, Šimůnek výborný zákrok
20:00 střely v 1. části 10:6
18:57 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
18:40 odložené vyloučení Tatranu, Chodov v šesti
16:51 šance na obou stranách, vidíme útočný florbal
13:42 Tatran zatím dobře brání, Chodov se nemůže dostat do šance
12:56 Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
11:38 střela chodovského Procházky nad Šimůnkovu branku
08:03 pro promáchnutí Dufka, musel hasit Strnad
06:23 Piskáček dlouhým balónem za chodovskou obranou našel volného Havlase a ten se nemýlil
06:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #18 Bohumil Piskáček (0:1)
03:45 Řezáč v první vážnější šanci, Šimůnek zasahuje, vzápětí na druhé straně stejně spolehlivě Hartman
01:55 zatím opatrné oťukávání, co soupeř dovolí
00:01 úvodní buly pro hosty
00:00 Dobrý večer z haly na Jižním Městě, kde bude ve 20 hodin zahájena dohrávka 8. kola KB ligy juniorů mezi domácím Chodovem a hosty ze Střešovic