• 63 62:36
    6:7
    (Piták)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PSN Tatran Střešovice 6:7p
branky: 8. Pavel Hurta, 28. Vojtěch Krhovják, 31. Vojtěch Krhovják, 43. Pavel Hurta, 52. Matěj Matoška, 57. Jakub Nota - 2. Zbyšek Piták, 12. Tomáš Navrátil, 17. Zbyšek Piták, 27. Pavel Šimeček, 28. Bohumil Piskáček, 49. Bohumil Piskáček, 63. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 95; zásahy brankářů: Petr Maláč 15 - Lukáš Kříž 17; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostí pana Jakuba Menharta: Pro diváka ne moc pohledné utkání, kdy na nás soupeř hrál nepříjemnou osobku. Trochu mě mrzí, že jsme v závěru vlastní nedisciplinovaností ztratili bod na druhou stranu výborně odehrané prodloužení. Děkuji soupeři za zápas.
65:00 Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Za stavu 1:5 oceňuji bojovnost našeho týmu. Hráči zápas dovedli až k remíze a prodloužení je již o štěstí, které jsme bohužel neměli. Na týmovosti všech hráčů chceme stavět i do dalších utkání a věřím, že to bude příště za 3 body. Děkujeme soupeři a divákům za povzbuzování až dokonce.
65:00 Střely v prodloužení: 0 - 2
65:00 Ukončení prodloužení
62:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (6:7)
62:14 Pitákovu střelu Maláč vyráží.
61:36 Domácí zatím bez střely.
60:44 Klápa střílí nad, domácí rozehrávají.
60:07 Hosté se zmocnili míčku a Kříž utíká na střídačku.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. třetině: 8 - 4
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:01 Mikulok uklidňuje hru přihrávkou na spoluhráče do obrany.
57:11 Zápas je ve velkém tempu.
56:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #53 Jakub Nota, asistoval #46 Jakub Přikryl (6:6)
55:57 Mikulok lehce postrčil Piskáčka a ten se hned skácel k zemi...
54:46 Spousta zkažených přihrávek nedovoluje domácím srovnat skóre.
53:29 Klápova střela jen tak tak doletěla k bráně domácích a Maláč s touto střelou neměl žádné problémy.
52:39 Přikryl na středu zblokován obráncem hostí.
51:56 Pokus Piskáčka bekhendem byl marný.
51:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Matěj Matoška, asistoval #55 Pavel Hurta (5:6)
50:13 Domácí hrají v plném počtu.
50:02 Navrátil trefuje pouze Maláče.
49:32 Domácí na míčku.
49:10 Klápa ve 100% šanci zvolil přihrávku před střelou a ztrácí míček.
48:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #27 Tomáš Navrátil (4:6)
48:13 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení
48:13 Vyloučen hráč #51 Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:10 Pěkná kombinace Homola-Hurta bohužel gólem nekončí.
45:53 Hraje se nahoru dolů.
44:34 Heiser také zabraňuje nebezpečné situaci.
43:37 Mikulok zachraňuje skoro 100% gól.
43:09 Hurta z výběhu netrefuje bránu.
42:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #69 Lukáš Homola (4:5)
41:42 Mikulok ztrácí míček při rozehrávce a dostává Ostravu pod tlak.
40:58 FBC opět drží míček v obraně.
40:00 Střely ve 2. třetině: 11 - 6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:06 Domácí si drží protihráče osobně, což dělá Tatranu velký problém.
37:25 Hurta šikovně napadá a snaží se zahnat Pelecha do kouta.
36:34 Pícha kombinoval za bránou Kříže, ale nakonec byl o míček obrán Navrátilem.
35:52 Hra se přelévá ze strany na stranu.
33:38 Domácí nyní vyvíjí velký tlak, střel hodně, avšak zatím ani jedna nekončí za zády Kříže.
32:28 Flašarovu střelu chytá Kříž s lehkostí.
31:20 Přikryl ztrácí na středu, Tatran jde do brejku, Homola tuto situaci zachraňuje.
30:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #63 Vojtěch Krhovják, asistoval #68 Daniel Flašar (3:5)
29:53 Ostrava zatím bez větší šance.
29:04 Vyloučen hráč #60 David Kolář družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
28:21 Přikryl si zajímavě vyjel, ale jeho střela mířila pouze do protihráče.
27:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #63 Vojtěch Krhovják, asistoval #46 Jakub Přikryl (2:5)
27:29 Rychlá odezva domácích.
27:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček bez asistence (1:5)
27:14 Ostrava opět pod tlakem.
26:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #87 Pavel Šimeček, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:4)
26:02 Homola střílí pouze do bloku.
25:14 Krhovják unikl všem protihráčům, akorát měl špatný úhel na střelu, a proto míjí bránu.
24:03 FBC si drží míček v obraně a čeká na výhodnou chvíli zaútočit.
22:54 Piskáček si překličkoval Sasyna, ale po pár metrech ztratil míček svou 'blbostí'.
21:41 Domácí kombinují v obraně.
20:33 Hurta krásně ze vzduchu trefuje míček bekhendem, Kříž byl však připravený.
20:00 Střely v 1. třetině: 4 - 10
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:35 Domácí uzamčeni na vlastní polovině.
16:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták bez asistence (1:3)
16:27 Domácí na míčku.
15:55 Ani Piskáčková povedena střela tahem neskončila za zády Maláče.
15:29 Maláč výborný zákrok.
14:57 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi
13:47 Domácí jsou teď pod velkým tlakem.
12:44 Nota hasí nebezpečnou situaci před Maláčovou bránou.
12:08 Hosté hrají v plném počtu.
11:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
11:38 Matoška svou střelou míjí bránu.
10:35 Flašar chtěl vystřelit z první, ale promáchl míček.
10:08 Vyloučen hráč #35 Vojtěch Pelech družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
09:50 Rozhodčí zvedají ruce, bude se vylučovat na straně hostů.
08:45 Zajímavá kombinace FBC bohužel nevedla ke změně skóre.
07:59 Piskáček střílí pouze do bloku.
07:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #43 Matěj Matoška (1:1)
06:11 Ostrava se musí vypořádat s aktivním napadáním Tatranu, zatím se jim to daří.
05:07 Mikulok ve výborné šanci netrefuje bránu.
03:56 Rychlý přechod Tatranu jen se štěstím nekončí gólem.
03:09 Mikulok ztrácí míček na středu a dostává Ostravu do potíží.
01:47 Píchovi se nepodařila klička, ale Ostrava o míček nepřichází.
01:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #27 Tomáš Navrátil (0:1)
00:54 Domácí drží míček v obranném pásmu.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.