• 58 57:30
    9:12
    (Bouček)

FBC Štíři Č. Budějovice - BLACK ANGELS 9:12
branky: 5. Patrik Holý, 8. Kryštof Hloušek, 12. Tomáš Hanák, 13. David Přech, 32. David Camrda, 34. Jan Gucko, 40. David Camrda, 48. Patrik Holý, 54. Tomáš Hanák - 2. Adam Bouček, 6. Marek Nachtmann, 10. Tomáš Čáslava, 34. Lukáš Staněk, 43. Matouš Burian, 48. Lukáš Staněk, 48. Tomáš Čáslava, 49. Václav Veverka, 55. Matouš Burian, 56. Tomáš Čáslava, 57. Matouš Burian, 58. Matouš Burian; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 21 - Šimon Zídek 15, Tomáš Ernée 9; po třetinách: 4:3, 3:1, 2:8
59:59 Hodnocení trenéra hostí J.Zalubila: První dvě třetině klasická naše holomajzna. Mačkáme soupeře, chyba a gól. Ve třetí třetině neskutečný morál a týmový výkon. Dnes dvacet minut stačilo, zítra musíme na ně navázat. Děkujeme za zápas.
59:59 Hodnocení trenéra domácích J. Kratochvíla: Dnešní zápas jsme si prohráli laxním přístupem v poslední části Hry. Do utkání jsme dobře vstoupili a i trochu se štěstím se soupeře ve druhé třetině přehrávali. Na konci se projevila soupeřovo zkušenost a zápas otočil. Děkujeme soupeři za pěkný, dynamický zápas a těšíme se na odvetu. Díky i divákům a pořadatelům.
59:59 střely ve 3. třetině 16:14
57:39 Poslední třetina jednoznačně patří hostům.
57:30 GÓL BLACK ANGELS! 9:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #86 Adam Bouček (9:12)
56:14 GÓL BLACK ANGELS! 9:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #9 Marek Fryš (9:11)
55:45 Vyloučen hráč #67 David Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
55:20 GÓL BLACK ANGELS! 9:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #86 Adam Bouček (9:10)
54:17 GÓL BLACK ANGELS! 9:9
53:55 Štíři jsou dnes o něco bojovnější než jejich soupeři.
53:44 Vyloučen hráč #67 Marek Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
53:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #20 Patrik Holý (9:8)
51:58 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:57 Zápas se začína vyhrocovat.
48:16 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
48:16 GÓL BLACK ANGELS! 8:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Václav Veverka bez asistence (8:8)
47:41 GÓL BLACK ANGELS! 8:7
47:30 Sledujeme velmi vyrovnané utkání.
47:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý bez asistence (8:6)
47:08 GÓL BLACK ANGELS! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #9 Marek Fryš (7:6)
46:15 Štíři soupeřům při přesilovce nic nedovolí.
45:35 Vyloučen hráč #35 Jan Morávek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
42:54 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #34 Tomáš Čáslava (7:5)
42:33 Brzobohatý se dostal přes obranu, ale jeho střelu mezi ruku a nohu Ernée chytil.
41:22 Fořt výborně zblokoval.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Tomáš Ernée družstva BLACK ANGELS
39:44 Vyloučen hráč #22 Jan Gucko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:19 Střely na branku 2. třetině 9:9
39:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda, asistoval #62 Lukáš Fořt (7:4)
39:04 Přímo pod ruku Zídka z výtoče Camrda zavěsil.
38:12 výborně teď domácí brání nátlak Black Angels
35:08 Oba týmy si vytvářejí slibné šance.
33:29 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #87 Marek Čejka (6:4)
33:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Jan Gucko, asistoval #88 Lukáš Tinavský (6:3)
31:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda, asistoval #20 Patrik Holý (5:3)
30:02 Tinavský se dostal za obránce, zídek ho však vychytal.
28:12 Ernstovi se míček od tyčky odrazil do zad a jen taktak ho zachytil na brankové čáře.
26:14 blaci uklidňují na chvíli hru
24:15 Kolín vystřelil z první, ale brankář hostí si se střelou dokázal poradit.
20:31 Heřmanský zkusil z půlky vystřelit, ale domácí Fořt zblokoval
19:59 Střely v 1. třetině 8:10
17:20 Diváci se dneska v hale určitě nudit nemůžou
13:49 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
12:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #67 David Přech, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:3)
11:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák z trestného střílení (3:3)
10:31 Ernst brání štírskou svatyni zuby nehty.
09:02 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #17 Matouš Burian (2:3)
08:30 Fryš obloukem prošel štírskou polovinu, avšak jeho střela byla prvním hráčem zblokována
07:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Kryštof Hloušek, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:2)
06:11 Blaci ted vyvíjí na domácí velký tlak.
05:11 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #67 Marek Nachtmann, asistoval #9 Marek Fryš (1:2)
04:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #62 Lukáš Fořt (1:1)
04:05 Holý nekompromisně zavěsil do levého rohu a je vyrovnáno.
02:14 Brožek jen o pár centimetrů přestřelil.
01:34 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #61 Matyáš Pik (0:1)
01:05 standardka ze střední vzdálenosti pro domácí skončila v rohu.
00:01 Úvodní buli pro domácí.