1:8
    Šimon JUCHELKA
    (Kolář)

FBC Spartak Bílovec - FbK Horní Suchá 1:8
branky: 34. Šimon Juchelka - 5. Jakub Kos, 19. Radim Szegecs, 21. Tomáš Šurik, 22. Filip Burgert, 25. Viktor Pawlas, 28. Radim Szegecs, 32. Dominik Grudziński, 33. Radim Szegecs; rozhodčí: Radek Vybíhal - Tomáš Ryba; vyloučení: 2 + Patrik Skaličan 5 + TT:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Matěj Hőpp ? - František Smiga ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
35:55 Arsenal je lepší než Liverpool
33:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:8
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #96 Šimon Juchelka, asistoval #15 Jakub Kolář (1:8)
32:54 GÓL FbK Horní Suchá! 0:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Radim Szegecs, asistoval #12 Jakub Kos (0:8)
31:58 GÓL FbK Horní Suchá! 0:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #15 Dominik Grudziński, asistoval #13 Benjamín Kucharczyk (0:7)
29:06 Samuel Řezáč je legenda.
28:33 Vyloučen hráč #27 Ondřej Satinský družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
27:03 GÓL FbK Horní Suchá! 0:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Radim Szegecs, asistoval #20 Jan Chmiel (0:6)
26:04 Vyloučen hráč #7 Abigail Mojová družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
24:22 GÓL FbK Horní Suchá! 0:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Viktor Pawlas, asistoval #38 Radim Szegecs (0:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:10 GÓL FbK Horní Suchá! 0:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Filip Burgert, asistoval #9 Filip Tomanec (0:4)
20:53 GÓL FbK Horní Suchá! 0:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Tomáš Šurik, asistoval #12 Jakub Kos (0:3)
18:08 GÓL FbK Horní Suchá! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Radim Szegecs, asistoval #9 Filip Tomanec (0:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
04:53 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Jakub Kos, asistoval #11 Samuel Řezáč (0:1)
03:18 Vyloučen hráč #31 Patrik Skaličan družstva FBC Spartak Bílovec do konce utkání - technický trest
03:18 Vyloučen hráč #31 Patrik Skaličan družstva FBC Spartak Bílovec na 5 minuty za hrubost