11:4
    Tomáš ZÍBR
    (Havran)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FTC Vysoké Mýto B 11:4
branky: 6. Michael Havran, 16. Karel Vašák, 16. Pavel Kuneš, 26. Petr Janíček, 28. Petr Janíček, 28. Petr Janíček, 34. Petr Janíček, 36. Martin Heřmanský, 38. Rudolf Suk, 40. Tomáš Zíbr, 44. Tomáš Zíbr - 8. Radim Jiráský, 34. Vít Jakubec, 41. Tomáš Král, 43. Jakub Poláček; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:4 + Jan Kajsrlík OS; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Stibor 11 - Tomáš Olejár 41; po třetinách: 1:1, 5:0, 5:3
45:00 Střely ve 3. části: 20:5
44:50 Dvůr dohraje zápas na míčku, Olejar naposledy chytá
44:00 Dvě dorážky, a olejar se zase otáčí pro míček
43:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 11:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #77 Michael Havran (11:4)
42:50 Kuriozní situace, Mýto skórovalo se zašlápnutým míčkem, Dvůr se zlobí, ale gól platí
42:49 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 10:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #23 Jakub Poláček bez asistence (10:4)
42:15 Monster save od Olejara!
41:42 Olejar měl teď hodně práce se skákavým míčkem
41:40 Zápas se ale zatím odvijí stejně, jako celé utkání, furt hraje Dvůr na balónku a je lepší
41:10 Teď se tu sehrálo několik situací, které jsem nestíhal zapsat, omlouváme se.
40:58 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 10:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #10 Marek Cifra (10:3)
39:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr bez asistence (10:2)
39:41 Vyloučen hráč #18 Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
39:41 Vyloučen hráč #16 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost
39:10 Mýto se snaží probít, ale Dvůr je velmi pečlivý a přesný v napadání a odebírání míčku
38:30 Olejar si hraje na parašutistu, skákal tam a zpátky
37:20 Dvůr ve dvou hráčích neskutečně vykoupal Olejara
37:19 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (9:2)
36:47 Dvůr je jednoznačně dominantnější tým ve hře, dokazuje to jak počtem střel, tak držením míčku
35:40 Fantastická akce hráče 18!
35:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský bez asistence (8:2)
35:01 Právě jsme vyděli velmi krásné panenky a obehrání dvou hráčů Mýta
33:53 Olejar skvěle zasáhl, ale na dorážku už neměl nárok
33:52 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (7:2)
33:15 Máme tady snížení Mýta
33:14 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vít Jakubec, asistoval #23 Jakub Poláček (6:2)
27:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #31 Michal Krejcar (6:1)
27:15 Dvůr nestihl skórovat v možnosti 5 na 3, takže Mýto je v plném počtu
27:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #72 Denis Dlouhý (5:1)
26:34 Hráč č.9 z Mýta odkulhává na střídačku za potlesku, snad bude vpořádku.
25:52 Hra se hodně vyostřuje a Mýto si nebere servítky a je za to trestáno
25:09 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (4:1)
25:09 Vyloučen hráč #2 Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto B - osobní trest
25:09 Vyloučen hráč #2 Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nesportovní chování
25:09 Po obdrženém gólu se jeden z hráčů Mýta neudržel a vysloužil si osobní trest
24:31 Vyloučen hráč #16 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
24:30 Zazvonilo břevno za Olejarem, míček se následně odrazil mimo hru, vylučuje se
24:05 Mýto bude vyloučeno, Dvůr v šesti
24:00 Fantastický Olejar
21:34 Mýto zkusilo vystřelit, prošla až ke golmanovi
21:05 Nikdo se nedokáže dostat do lepší pozice, většinou jde střela do bloku
20:04 Dvůr hodně povolil v aktivitě a projevuje se to na počtu střel
19:14 Mýto, když se dostane k balónku, hned ho buď nahodí na bránu, nebo do bloku, ale většinou do bloku
17:25 Mýto promarnilo protiútok lacinou střelou
15:52 Krásný nájezd a Dvůr vede už 3:1
15:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš z trestného střílení (3:1)
15:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (2:1)
15:01 Míček pro Mýto, rychle ho ztrácí ale
15:00 Střely v 1. části: 20:6
14:45 Mýto svojí přesilovku nevyužilo
13:25 Na míčku je ale Dvůr ve čtyřech lidech
12:42 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za zvedání florbalky
12:42 Mýto bude mít možnost zlepošit svojí pasivní hru
11:26 Olejár opět předvedl dobrý zákrok
10:34 Dvůr má více šancí, je ale málo efektivní, Mýtu stačily čtyři pokusy na skórování.
09:23 Dvůr je ale furt lepší, a teď to byl skoro gól, obránce Mýta ale fantasticky vytáhl míč z brankové čáry
07:21 Smůla i na druhé straně pro Stibora, kterému také prošel míček mezi nohama
07:18 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #17 Pavel Barák (1:1)
06:47 Dvůr je zatím mnohem lepší, Olejár drží Mýto nad vodou
05:21 Hned jakmile jsem dopsal, Dvůr dal gól, obrovská smůla pro Olejara, kterýmu míček prošel pod nohou
05:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #10 Tomáš Zíbr (1:0)
05:20 Dvůr zatím bez gólu, ale je teď mnohem lepším týmem na hřišti
04:30 Skvělý zákrok Olejára a následný zákrok z dorážky
03:45 Dvůr teď tvrdě prověřuje Olejára.
03:02 Rutinní zákrok Olejára
02:19 Zápas zatím bez větší šance
01:34 Dvůr aktivně napadá
00:01 Buli pro Mýto