3:2
    Veronika MARTINCOVÁ
    (Králová)

IBK Hradec Králové - FAT PIPE Aligators Šitbořice 3:2
branky: 22. Markéta Dohnalová, 36. Žaneta Kůželová, 42. Adéla Kozlová - 13. Veronika Králová, 57. Veronika Martincová; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 33 - Barbora Sadílková 22; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes výborně takticky odvedený výkon a obětavost do obrany. Jediné co nám dnes chybělo byla efektivita v koncovce a klid na hokejce na soupeřově polovině. Ale nálada byla dobrá a podle toho to i vypadalo. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí: Další težký zápas v nohách, možná sme trošku unavení, ale to ke sportu patří, takže není potřeba smutnit. Dnes nebyla efektivita v útoku, hrajeme hodně namáhavě, naběháme si navíc, nepodržíme míček když je to potřeba, možná vychytralost, štěstí nevím. Každopádně z víkendu 3 body bereme a není potřeba smutnit soupřeř byl dnes kvalitní a nepříjemný soupeř. Díky všem za účast.
59:44 Hradec bude držet balonek na útočné polovině
59:11 Golmanka je opět venku Aligatorky míjí branku.
58:40 Aligatorky jsou bez golmana.
57:30 Hradec se snaží držet míček a váží si ho.
56:40 Tak teď to bude ještě drama, těším se na to. Kombo Kozlová Hvězdová se hnalo do útoku, ale Kozlové sjel míček.
56:13 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #25 Veronika Martincová, asistoval #12 Veronika Králová (3:2)
54:50 Hosté po timeoutu nepříjemně koušou, ale Hradec se nedá a poctivě brání.
53:41 Timeout FAT PIPE Aligators Šitbořice
51:25 Aligators v plném počtu a hned se pokoušely o útok. Rozhodčí opět píská, laťku dnes nasadil opravdu vysoko. Tyčka teď zachránila domácí.
49:40 Hradec nezahálí a už prověřil golmanku hostů dvěmi střelami, za chvíli fauluje Žídková v obranném rohu.
49:19 Vyloučen hráč #2 Petra Ondráčková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
48:40 Hradec je v plném počtu a hned se žene do útoku.
47:03 Hradec hraje oslabení hodně i na soupeřově polovině. Hosté se opět trápí se zakončením.
46:31 Vyloučen hráč #37 Markéta Dohnalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
44:37 Dohnalová se znovu hnala do brajku, ale míček jí sjel z čepele. Oba týmy skvěle brání, ze hry má více Hradec.
41:56 A Kozlová opět vymetá šibenici a obrovská radost domácích, tempo hry je opravdu vysoké. Aligátorkám se dnes nedaří zakončovat.
41:29 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #52 Iva Čečotková (3:1)
40:56 Hráčka Šitbořic teď sama před golmankou úplně minula branku.
39:30 Atmosféra houstne a Hradec se v poklidu snažil dohrát třetinu, ale ztratil míček a Šitbořice ještě šly do útoku.
38:56 Hradec trpělivě rozehrál zezadu a Terka Kautská bohužela minula, v hale se ozvala hlasité OOUU!
36:00 Jednoduchá rozehrávka hradce na úrovni velkého brankoviště a neomylná střela do vinglu.
35:59 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #30 Žaneta Kůželová, asistoval #35 Anna Miholová (2:1)
35:03 Na velkém brankovišti teď ležela hráčka Šitbořic. Naštěstí ale naše zdravotnice nemusela zasahivat.
33:45 Hradec se hnal do útoku a měl několik krásných šancí. Zápas je za půlkou a skore je vyrovnané, takže nás určitě ještě čeká zajímavý zápas.
32:34 Zelenodresá hráčka se teď nadvakrát snažila trefit skákající balonek, hrála sice u kolen, ale rozhodčí nic nepískl.
31:49 Oba týmy si váží míčku, Hradec se po jeho zisku většinou hned žene do útoku.
30:45 Rozhodčí se moc nenudí, hra je plná menších faulů. Aligátorky nepříjemně stíní před Kašparovou, ale ta je skoro neomylná.
28:54 Fanoušci konečně lehce ožily, ale není to ideální. Iva Čečotková se hnala do útoku, bohužel ale míček neskončil v bráně.
25:43 Poče střel ve druhé třetině je zatím vyrovnaný stejně jako držení míčku, který teď nebezpečně projel před hradeckou brankou.
22:12 Po samostatném úniku skoruje Markét Dohnalová krásnou střelou do vinglu v oslabení. Ze střídačky Aligators se ozývají pokyny směeem k hráčkám do pole. Hradec se po vstřeleném golu rozjíždí.
21:47 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová bez asistence (1:1)
20:23 Vyloučen hráč #51 Tereza Kautská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
19:55 Hradec odehrál slušnou první třetinu, uvidíme co se do druhé změní.
18:12 Hradec teď určuje tempo hry, určitě se poučily ze včerejšího zápasu. Šitbořice ale houževnatě brání.
16:54 Skvěle si zatím počínají mladé naděje Hradce Rejmanová s Těšitelovou a Vancovou. Domácí měly zatím spuostu šancí, za chvíli to tam musí spadnout!
15:43 Kozlové bohužel ujela nahrávka od Benešové, mohla mít velkou šanci. Miholová se snažila doklepnout poskakující miček do brány, ale hostující golmanka ve střehu.
12:45 Veronika Králová teď jen doklepla míček do prázdné brány a Kašparová neměla šanci.
12:35 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #10 Sabina Mátlová (0:1)
08:43 Tempo zápasu je vysoké již od začátku, právě se do útoku hnala kapitánka Kůželová.
05:46 Dohnalová se teď nepochopila s mladou Terkou Rejmanovou, ale hned to zahasila. Následuje krásná akce, která začala přečtením rozehrávky hostů.
04:56 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale více ze hry mají zatím hosté.
03:21 Hosté teď sportovně odevzdaly míček  adomácí se hned hnaly do útoku, který skončil povedenou střelou.
02:34 Faul pro domácí vybojovala Žídková, která excelovala při včerejším zápase.
00:01 První buly pro Aligátorky. Nebezpečná střela hostů, která letěla mimo a po ní následuje nebezpečná rozehrávka, střela opět mino.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání.