35
  • 35 34:53
    Letovice

Hornets Brno ZŠ Horní C - TJ SOKOL LETOVICE 5:4
branky: 14. Michael Zelený, 23. Lukáš Šmarda, 27. Lukáš Vašínek, 28. Lukáš Šmarda, 33. Ondřej Dobrovolný - 3. Josef Sedlák, 6. Lukáš Budiš, 8. Tomáš Chytrý, 19. Josef Sedlák; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Vojtěch Kapounek; vyloučení: 6:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kamil Zelený ? - Lukáš Kořístek ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 3:0
34:53 Timeout TJ SOKOL LETOVICE
32:03 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #11 Ondřej Bartoška (5:4)
27:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda, asistoval #43 Lukáš Vašínek (4:4)
26:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #87 Lukáš Šmarda (3:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:20 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hrubost
22:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 2:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda bez asistence (2:4)
22:23 Vyloučen hráč #14 Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za nesportovní chování
20:24 Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hrubost
18:03 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #18 Josef Sedlák bez asistence (1:4)
16:04 Vyloučen hráč #87 Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za vysoká florbalka
13:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #93 Michael Zelený, asistoval #87 Lukáš Šmarda (1:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:22 Vyloučen hráč #87 Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hrubost
09:38 Vyloučen hráč #43 Lukáš Vašínek družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za zdržování hry
07:40 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:3
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #9 Tomáš Chytrý, asistoval #88 Pavel Skoták (0:3)
05:33 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:2
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #18 Josef Sedlák (0:2)
02:06 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #18 Josef Sedlák, asistoval #15 Martin Sedláček (0:1)