6:3
    Ondřej KOS
    (Ruber)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 6:3
branky: 1. Ondřej Kos, 14. Michal Konrád, 23. Ondřej Valeš, 31. Ondřej Valeš, 35. Martin Karpíšek, 60. Ondřej Kos - 9. Ondřej Malý, 16. Tomáš Brázdil, 34. Jakub Nevařil; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Adam Lysák 12 - Filip Doležal 26; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Dneska ani jednomu týmu nefungovala obrana, bohužel my jsme toho nevyužili, soupeř ano. Ve třetí třetině už to byl zápas na jednu bránu - soupeř chtěl víc a taky měl síly. Jak se říká "Bez práce nejsou koláče", tak u nás to platí a platit to bude do té doby, dokud nezačneme makat.
60:00 Komentář domácích Sekanina Petr (Vedoucí): Od druhé třetiny jsme kontrolovali hru a soupeře prakticky k ničemu nepustili. V dnešním zápase nás dobrá obrana dovedla k vítěznému konci. Škoda naší střelecké impotence. Zápas jsme mohli v klidu vyhrát i větším brankovým rozdílem. Třeba si to kluci schovali na zítra..
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
59:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #34 Šimon Ruber (6:3)
59:08 Zbytečná chyba na půli a gól do prázdné.
58:50 Otrokovice v 6-
58:37 Gullivers drží míček na útočné půlce.
58:15 Kos se protáhl kolem obránce jako Bělorus na polské hranici a zkusil fintu a la Kučerov, nedal.
55:34 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
55:34 Už zbývá málo, málo dní. Nálada zatím není na straně Otrokovic úplně vánoční, Advent ale zatím nezačal, tak není třeba stresovat.
53:23 Kos z mezikruží míjí bránu, za to dostane asi pissarénu.
52:17 Útočné snahy Otrokovic končí podobně jako Maďarské národní povstání.
50:46 Hosté v plném počtu.
48:53 Další přesilovka domácích, Ruber příklepem na Pýkeje, ale to skončilo to jako jeho kariéra po zásnubách s Vonnovou.
48:46 Vyloučen hráč #45 Michal Procházka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
48:20 Zegras je zase ze hry, asi farma
46:14 Gullivers zamkli Otrokovice v pásmu na Zámek jako Franz Kafka své brouky.
45:20 Trevor Zegras (Ruber Jr.) se dostává do hry.
44:22 Přesilovka domácích zatím bez větších šancích. Kittel už startuje motory.
42:39 Vyloučen hráč #34 Jakub Ondrůšek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
40:45 Ruber vzpomněl na začátky na VOŠ, aka akademii Gullivers, a rozběhnul se dopředu.
40:22 Kadlec zatáhl zprava, vystřelil vlevo mimo.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:20 Gullivers poctivě brání 2-1-2, zbořte tu zeď, pane Gorbačove.
38:00 Velká šance Otrokovic po dobře vyřešeném brejku. Zakončení ale nepřesné.
36:00 Gulls jsou aktivnější, nicméně zeď Otrokovic stále drží.
34:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #97 Michal Konrád (5:3)
34:36 Karpíšek ze stahovačky trefuje pravé víko, ani nevím, jak bych to na PS udělal.
34:00 Konrád padá v rohu.
33:00 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #74 Jakub Nevařil, asistoval #84 Martin Hadaš (4:3)
30:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (4:2)
24:42 Standartka Otrokovic na hranici brankoviště končí pěknou střelou z první.
23:50 Zouhar nakrájel 20 deka salámu, Sekanina se na střídačce mlsně oblizuje.
23:10 Sousedíkův mezerník netrefil mezeru mezi nohama soupeře, střela končí za mantinelem.
22:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #57 Ondřej Kos (3:2)
22:25 Synek zpoza těla ze středu 20 nad led na zadní, 3:2.
20:50 Valeš a la Milan Lučič z rohu před bránu, podobně jako Milda neúspěšně
20:00 Technická porucha časomíry, porucha není na vašem přijímači. Hráči Gullivers si zatím nahrávají, asi se snaží vystrašit soupeře svou technickou vybaveností.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny, o přestávce se těšíme na dobroty z místního automatu. Sycené nápoje prosím otvírejte pomalu.
18:30 Konrád neovládl skákavý míček, v sudetech mu to šlo líp.
15:58 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Tomáš Brázdil, asistoval #12 Milan Sousedík (2:2)
15:58 Kde se vzal, tu se vzal, hráč Otrokovic důrazně vyrovnává. Že by drama?
15:25 Otrokovice zahrozily z brejku, Lysákův pupek má další šrám k pofoukání.
13:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #98 Martin Kadlec (2:1)
13:38 Konrád nejdřív z dálky trefil tyč, což probudilo spící diváky. Ti pak viděli odražený míček, který Konrád dorazil.
12:36 Šauer posunul bekhendem před bránu na Synka, ten ale oral málo, zda se mu kolečko polámalo, nevíme.
10:10 Utkání je zatím zábavné podobně jako poslední Star Wars.
08:40 Kdyby byl Šauer superhrdina, tak by to byl asi Flash. Trpaslíci jsou prý od přírody sprinteři nebezpeční na krátkou vzdálenost.
08:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #70 Martin Malůš (1:1)
08:05 Otrokovice srovnávají a la Gretzky.
06:24 Standartka Otrokovic ze slibné pozice končí nenebezpečnou střelou.
05:26 Otrokovice v úniku 2 na 0 trefují jen pupek Lysáka, v tom je peněz.
03:40 Pekná kombinace Otrokovic přes střed, která končí nepřesností.
03:00 Nic moc se neděje, ale dorazil další divák.
02:04 Valeš do zdi.
00:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #97 Michal Konrád (1:0)
00:18 Blitzkrieg Gullivers - 1:0.
00:00 Halou se nese bojový pokřik obou družstev, oba diváci jsou v extázi.
00:00 Ahoj, ahoj, ahoj, tak jsme zase tady jako každou středu, jako každý pátek. Arnošt odjel se svou diskotékou na Kladno, a tak si dnešní discohrátky odbudou kluci z Otrokovic a Gulliveři. Po cestě na halu jsem potkal dvojníka Mirka Kalouska, tak snad to bude dneska v TOPu.