2
  • 59 58:28
    2

Florbal TJ Kobylisy - BK REAL ROUDNICE n/L 8:4
branky: 8. Matěj Víšek, 9. Jan Hrdlička, 11. Lukáš Panenka, 14. Daniel Havlíček, 15. Jan Hrdlička, 50. Boris Nouzák, 52. Matěj Víšek, 59. Daniel Havlíček - 11. Jaroslav Jaroš, 27. Ondřej Večeř, 33. Richard Hartmann, 58. Ondřej Cvekl; rozhodčí: Marek Jeřábek - David Hertz; vyloučení: 6:5; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Marek Paleček 26 - Joshua Marinus Whitehead 28; po třetinách: 5:1, 0:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): 1. třetinu jsme odehráli dobře, měli jsme více ze hry a soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Od 2. třetiny jsme začali zbytečně faulovat a pustili soupeře do hry 3. třetinu už jsme si pohlídali. Děkuji všem divákům a pořadatelům.
60:00 Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér): "Pro nás první zápas ve vyšší soutěži, který nám přinesl spoustu nových zkušeností, které zužitkujeme v dalších kolech. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
58:28 Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
58:28 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
58:20 Hosté v šesti bez gólmana
58:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (8:4)
58:00 Dáňa vymetl pavučinku
57:03 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #31 Štěpán Cvekl (7:4)
57:03 Pěkný individuální průnik a Roudnice snižuje
51:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (7:3)
51:42 Ze stejné pozice jako při prvním gólu se trefuje Víšek
51:20 Domácí v pěti
49:19 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
49:19 Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
49:04 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:3)
49:04 No koečně!
48:42 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
45:30 Nedokázali
43:40 Vyloučení trochu otupuje tlak hostí, dokáží toho domácí využít a odskočit ve skóre?
43:23 Vyloučen hráč #25 Jiří Šolta družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
33:10 Teď Paleček zachránil
32:01 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #49 Ondřej Cvekl (5:3)
32:01 Bezprostředně po přesilovce využitá standardka hostů
30:22 Hosté v pěti
29:56 Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
28:21 Vyloučen hráč #36 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
26:13 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #31 Štěpán Cvekl (5:2)
26:13 Nedůsledost před Palečkem, dorážka a hosté využívají přesilovku
24:54 Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra rukou
22:20 Nepříjemná situace před domácí brankou
20:00 Střely v 1. části: 18:8
18:49 Famózní zákrok gólmana hostí proti Bohouškově střele
18:22 Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
16:40 Zvoní tyčka domácí branky, hosté přesilovku nevyužili
14:42 Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
14:04 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:1)
14:04 Nestačím zapisovat :-)
13:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček bez asistence (4:1)
13:45 Dáňa před brankou soupeře jako buldozer a je to 4:1
10:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:1)
10:20 Blesková odpověď domácích
10:02 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #21 Richard Hartmann (2:1)
10:02 Hosté po stadardce snižují
08:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička bez asistence (2:0)
08:11 Tak to byla rychlost!
07:58 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
07:58 Perfektní střela z první od Matěje Víška a domácí vedou!
06:30 Domácí tlačí
03:20 Na druhé straně první zákrok Palečka
02:45 Kloudič sám před gólmanem nad
01:05 První ohrožení roudnické branky
00:00 Pěkný pozdně letní podvečer z kobyliské Šatna Areny. Po sestupu, nová sezona, několik nových tváří... Tak s chutí do toho!