osobní trest

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TJ Hodonice - SHOOTERS BETA 8:6
branky: 3. Rostislav Kocáb, 3. Ondřej Zejda, 9. Radek Dřevěný, 22. Jan Holienka, 23. Jan Holienka, 25. Patrik Mašek, 30. Radek Dřevěný, 43. Ondřej Zejda - 15. Tomáš Vaculík, 18. Tomáš Vaculík, 19. Zdeněk Studený, 32. David Bureš, 37. Jan Lehký, 43. Petr Rous; rozhodčí: Tomáš Kašík - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:2 + Matěj Pittermann OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Čižmar ? - David Hrubeš ?, Ondřej Porwisz ?; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:3
44:47 Vyloučen hráč #20 Matěj Pittermann družstva SHOOTERS BETA - osobní trest
44:47 Vyloučen hráč #20 Matěj Pittermann družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za nesportovní chování
44:47 Tvrde dohrani Hlavace nenechalo Mates chladnym a tak fasuje dalsi osobni trest
44:33 Timeout TJ Hodonice
44:15 Vaculikuv pokus o Michigan nebyl uspesny
42:50 Nu, radost mela vskutku jen jepici zivot
42:49 GÓL TJ Hodonice! 8:6
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda, asistoval #93 Vojtěch Maruštík (8:6)
42:43 GÓL SHOOTERS BETA! 7:6
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #24 Jan Lehký (7:6)
42:43 Pred branou opet skvele postaveny Rous, po jehoz teci konci micek za zady Cizmara
41:52 Beta jde do sesti!
41:51 Timeout SHOOTERS BETA
41:00 Hodonice uz se dopredu moc nehrnou, stavi blok bred svoji brankou ktery se nedarim hracum Shooters prekonat.
39:10 Bures opet pred branou, tentokrat uz tolik prostoru nedostal, po nem pali Rous, ale jen do bloku
38:37 Ted uz presilovka pro Shooters skutecne plati
38:36 Vyloučen hráč #11 Jan Dokulil družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:08 Hezka spoluprace Rous - Lehky k brance bohuzel nevedla
36:20 GÓL SHOOTERS BETA! 7:5
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #24 Jan Lehký, asistoval #47 Martin Hlaváč (7:5)
36:20 Nahozeni Hlavace umistuje perfektni teci pred branou clonici Lehky! Historicky okamzik tymu Shooters Beta!
36:09 Studeny z pulky, ale trefil jen pred branou cloniciho Vaculika
34:59 Dalsi Hanisovsky padacek, golman Cizmar opet pozorvny.
33:20 Cela lavicka Shooters ma ruce hore, nejsem si jisty, jestli se vzdavaji nebo se dozaduji trestu, nicmene rozhodci ani nestrili a ani nepiska.
32:37 No, jeden sudi poslal hrace Hodonic na trestnou, druhy jej zase vytahl zpet, ze to faul nebyl... podivame se pak na video
31:28 GÓL SHOOTERS BETA! 7:4
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #17 David Bureš, asistoval #63 Martin Fencl (7:4)
31:28 Drevorubec Buri je zpet! Perfektni vyber mista, odkud nemel problem procedit micek pres golmana do brany.
30:34 Micek je sice v brane Hodonic, nicmene z golmana hraci Shooters nejdrive udelali sekanou
29:28 GÓL TJ Hodonice! 7:3
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #2 Radek Dřevěný, asistoval #7 Ondřej Zejda (7:3)
29:28 Spooooousta casu na zakonceni, nikym nehlidany Dreveny si mohl s Porwim klidne i strihnout, kam mu to posle.
28:00 Zvysene emoce na obou stranach, nekolik hranicnich zakroku na vylouceni, ale sudi maji zatim vse pod kontrolou.
27:10 Lehky prihraval naslepo pred branu, kde nikdo nebyl
24:14 GÓL TJ Hodonice! 6:3
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #63 Patrik Mašek, asistoval #79 Jakub Sucháček (6:3)
24:14 Dalsi strela z "mezikruzi" a je to gol
24:00 Nebezpecna strela z leva, Porwi pozorny
22:55 Hodonice zjednodusili hru, jedna prihravka a hned strela. Na druhe strane Vaculik zboril golmana Cizmara, ale je v poradku
22:00 GÓL TJ Hodonice! 5:3
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #86 Jan Holienka, asistoval #63 Patrik Mašek (5:3)
21:11 GÓL TJ Hodonice! 4:3
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #86 Jan Holienka, asistoval #10 Rostislav Kocáb (4:3)
21:11 Power break na rovnani mantinelu
20:00 Porwisz snad stale bez zakroku, kde byla ta obrana v uvodu utkani?
18:39 Typicky Hanisovsky padacek golman se stestim vyrazi
18:01 Prepiste dejiny, Studna trefuje branu a strili gol!
18:00 GÓL SHOOTERS BETA! 3:3
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #56 Zdeněk Studený, asistoval #27 Tomáš Vaculík (3:3)
17:42 Mates nahodil na branku kde stal slvele postaveny Vaculik
17:41 GÓL SHOOTERS BETA! 3:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #27 Tomáš Vaculík, asistoval #20 Matěj Pittermann (3:2)
17:34 Vyloučen hráč #79 Jakub Sucháček družstva TJ Hodonice na 2 minuty za špatné střídání
16:03 Bedlova skola asi...
16:02 Vyloučen hráč #81 Jakub Oriniak družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za bránění ve hře
15:30 Prochazka mohl jit sam na golmana z leve strany, ale volil radeji prihravku do obrance
15:00 Jestli se nepletu, tak na Porwiho snad jeste strela nesla
14:50 Potreti uz byl Vaculik dosti durazny a je to prvni branka Shooters
14:49 GÓL SHOOTERS BETA! 3:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #27 Tomáš Vaculík, asistoval #69 Miloš Procházka (3:1)
14:45 Serie nekolikati bazenu tam a zpet konci trestem pro Hodonickeho Sopaka.
14:44 Vyloučen hráč #37 Libor Šopák družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání
13:00 Fancy si ted myslel, ze Mates meri o 10 cm vic a poslal mu prihravku, na kterou Mates nedosahl
11:30 Lehky perfektne nasel Rouse crossovou prihravkou, golman Cizmar kryje.
10:30 Pitrs se dere dopredu jako tank, micek vsak skoncil u jeho spoluhracu v obrane
08:57 GÓL TJ Hodonice! 3:0
08:57 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Porwisz družstva SHOOTERS BETA
08:57 Strela backhandem zady k brane a to uz je na Davcu moc, pousti do hry Porwiho
08:30 OOOOO zvoni tyc! Po Rousove strele....
08:00 Vaca opet pred brankou v souboji, micek ma ale golman Hodonic
05:50 Lehky nasel pred branou uplne volneho Studnu, jeho strela konci trestuhodne mimo.
05:10 Lahvi ve svem typickem pruniku, hledal pred brankou Vaculika, prihravka jej vsak nenasla
04:50 Na micku hraji vicemene jenom Hodonice
02:46 GÓL TJ Hodonice! 2:0
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda, asistoval #2 Radek Dřevěný (2:0)
02:31 Hodonice se ted dvakrat prosazuji po strelach z "mezikruzi", obranci Bety vse sledovali z uctive vzdalenosti. Druhy gol zahral Hrubesovi na houslicky...
02:30 GÓL TJ Hodonice! 1:0
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #10 Rostislav Kocáb, asistoval #63 Patrik Mašek (1:0)
02:00 Bures uz opet campuje v utocnem brankovisti
01:00 Lehky nadychany micek od Lehkeho skoncil nad
00:10 Pitterman vysunul Vaculika do souboje tvari v tvar golmanovi, avsak ten miji
00:01 Pekny den z Turan, Beta Strelci jdou na druhe dnesni utkani, kolik bodu z nej ziskaji nyni, na to se pojdme podivat.